Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megbízható oldal a moly.hu?...

Megbízható oldal a moly.hu? Érdemes innen rendelni?

Figyelt kérdés
Ma találtam rá erre az oldalra. Néztem pár száz forintért könyveket. Megbízható az oldal? Érdemes innen rendelni?
2020. jún. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott egy felhasználótól veszel könyvet, nem?


Mármint a moly nem egy könyvesbolt, hanem egy közösség.

2020. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én úgy látom igen, de nem tudok egyelőre semmit róla, azért tettem fel a kérdést.

Ha valaki ír saját tapasztalatot, szívesen vennék könyveket innen!

2020. jún. 12. 22:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha használt könyvet veszel mástól, az teljesen az eladótól függ. Én még nem vettem, de adtam már el ott könyvet. Volt aki eljött érte, volt aki messzebb lakott, de félúton találkoztunk, és volt olyan is, hogy postáztam. Egyszer sem volt probléma, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Tudom, hogy ez neked nem nagy segítség, csak azért írtam le, mert az én tapasztalataim alapján megbízhatónak tűnik a közösség.


Ha pedig a molybolt.hu-ra gondolsz, akkor az tudtommal a hivatalos áruház, az teljes mértékben megbízható.

2020. jún. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igenis nagy segítség egy saját tapasztalat, úgyhogy köszönöm :)

Nem a hivatalos áruházra gondoltam, hanem arra, hogy használt könyveket lehet venni másoktól teljesen olcsón. Nekem kicsit hihetetlennek tűnt :D Van amit 80-90 százalékkal adnak el. Nézegettem jófogáson/vaterán is használt könyveket, de ott is jóval drágábbak.

Akkor nézelődök a moly.hu-n :) Hátha kifogok valami jót.

2020. jún. 13. 08:04
 5/8 A kérdező kommentje:
*Van amit 80-90 százalékkal OLCSÓBBAN adnak el.
2020. jún. 13. 08:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen veszek molyos eladóktól könyvet, eddig egyszer sem vertek át :) Nagyon jó egyébként, mert kevesen ismerik, mint könyvbeszerzési lehetőséget, és sokszor fillérekért adnak el olyat, amit a buklájn 3-4 ezerért árul.
2020. jún. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vettem is tagtól könyvet, sőt, én is adtam már el. Sosem volt probléma. Én pl. általában fele áron szoktam eladni, bár ez függ a könyv állapotától is.

Pl. egy 3000 forintos könyvet 1200-1500 Ft-ért szoktam eladni.

2020. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De jó amiket írtok!:) Ez szuper!!

Akkor elkezdek komolyabban nézelődni, aztán rendelek ha megtetszik valami.

Köszönöm a véleményeket!:)

2020. jún. 13. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!