Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Zenslim.hu oldal megbízható?...

Zenslim.hu oldal megbízható? Sibutramine-t rendelnék innen.

Figyelt kérdés
2020. jan. 29. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem, hatástalan bóvlit árulnak.
2020. jan. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Melyik megbízható oldal?
2020. jan. 29. 20:04
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyenek amik fogyasztó csodabogyókat árulnak, egyik sem...
2020. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
42%
Az összes bogyó átverés.
2020. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A kérdés nem az, hogy a fogyasztószerek használnak e, hanem hogy ha rendelek ezt innen, azt kapom e ami a leírásban van, és nem valami hamis cuccot.
2020. jan. 30. 19:07
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Szerinted mekkora az esélye, hogy akárhol jót kapsz egy olyan szerből, ami közel világszinten (a teljes EU-t beleértve) be van tiltva? Ha gyártják is valahol, az a 3.világ, meg a "pincék".
2020. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az hogy ideges lettél egy vadidegen kérdésétől amit ráadásul félre is értelmeztél, az nem rám nézve gáz. Ha meg indulatkezelési problémáid vannak, fordulj szakemberhez.


De megpróbálom még egyszer, ha esetleg nem jól fogalmaztam.

Nem arra irányul a kérdésem, hogy valóban lefogyok e ettől a szertől, mert az van ráírva, hanem hogy ha rá van írva pl, hogy tartalmaz x féle vitamint, meg még y egyéb dolgot, valóban ez van e benne.

Lehet így kellett volna feltennem a kérdést, de nem hittem volna hogy valaki ennyire képes felkapni a vizet egy ilyen kérdéstől.


A hatos válaszoló amit írt, az egyébként logikus, ennek igazat is tudok adni.

2020. febr. 3. 12:18
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

szerintem kicsit te értetted félre-senki nem lett ideges. a felsorolt vitaminokat egyéb más módon is be tudod vinni a szervezetedbe-az itt sokak által felsorolt és ellenőrizetlen más egyéb cuccoktól mentesen is.

csak óvni akartak azok akik azt irták-ezt ne.

persze kicsit sem idegesen...:))

2020. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én csak az egyikre mondtam, hogy ideges, a többire nem. Az aki azt írta hogy ideges lett a kérdéstől, meg hogy mekkora idióta vagyok.
2020. febr. 4. 12:11
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem rendeltem egyébként, ha ez számít. :)
2020. febr. 4. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!