Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen anagramma van A Da...

Milyen anagramma van A Da Vinci kód hátulján?

Figyelt kérdés
Olvastam másik kérdésnél, hogy van ilyen, de az én kiadásomon nincs, és ott nem árulták el, hogy mi a megfejtés, csak azt, hogy benne van Az elveszett jelképben. Én olvast azt is, de nem tudom milyen anagrammáról van szó.

2020. júl. 1. 22:52
 1/2 FarkasKölyök. ***** válasza:
100%

Szia! Egy szövegbe rejtett mondat van a hátsó borítón, nem tudom erre gondolsz-e. Klasszikus anagrammát nem szúrtam ki rajta, bár persze lehet hogy ezt a mondatot máshogy is össze lehet rakni, őszintén szólva én még nem foglalkoztam így vele. Az én könyvem hátulján ez a szöveg van és abból pár betű vastagon van szedve - azokat jelölöm itt neked szimpla felső aposztróffal, mivel fotót nem tudok berakni:

............

• A csavaros kód Leonardo műveiben rejtőzik.

• Kétségbeesett 'h'ajsza Európa székesegyh'á'zain és kastélyain keresz't'ül.

• Végül fény derül az év's'zázadokon át titokban tartott, m'e'gdöbbe'n'tő

igazságra.


"Egy lángelme szüleménye."

Nelson DeMille


A tanulmányi úton Párizsban tartóz'k'odó Robert Langdon sz'i'mbólumkutatót telefonon riasztják egy ké's'ő 'e'sti órán. A Louvre idős kurátorát 'm'eggyilkolták a múzeumban, é's' érthetetlen kódot találtak a holttest mellett. Miközben Langdon és Sophie Veveu, a t'e'hetsé'g'es francia titkos'í'rás-szakér't'ő 'a' rejtvény megoldásán dolgo'z'ik, elképedten fedezi fel a rejtett utalások nyomát Leonardo da Vinci műveiben - noha ezeket az utalásokat mindenki láthatja, a fest'ő' 'z'seniálisan álcázta őket.


A hagyományos thrillerregények kliséiből kilépő A Da 'V'inci-kód 'eg'yszerre villámg'y'ors, intelligens és többrétegű; részletek sokasága és alapos kutatások eredménye. Az első oldalaktól a váratlan és elképesztő végki'f'ejlet'i'g Dan Brown bestsellerszerző m'á'r megint mesterien bonyolítja a törté'n'etet.

..............

2020. júl. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Biztosan ez volt.

2020. júl. 14. 10:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!