Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok ezekhez a könyves...

Mit szóltok ezekhez a könyves szekerekhez Budapesten?

Figyelt kérdés
Vidéken is vannak, azokat nem ismerem.

2020. júl. 10. 06:10
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Jó dolog. Bár én nem vásárolok igazán használt könyvet, inkább Libriben, vagy neten rendelve. Sokszor külföldről.

De ettől még szerintem nagyon-nagyon jó, hogy van ilyen. Díjazom az ötletet.

2020. júl. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem tök jók. Nekem sajnos még sosem volt alkalmam egy ilyen könyves szekérnél nézelődni, mert az én városomban nincs ilyen (legalábbis nem tudok róla), de ha lenne alkalmam, megtenném. A használt könyvekkel foglalkozó boltokban, webáruházokban mindig lehet kincseket találni, szóval szerintem ez a szekeres ötlet remek.
2020. júl. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%

Hülyeség....

Így is csak terjed a fertőzés!A könyvet mivel és hogyan fertőtlenititek?!


(Én végleg átszoktam az ekönyvekre.Telefonról/gépről és könyvolvasóval.

Az ekönyv még a megjelenés napján olvasható.)

2020. júl. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Én vásároltam már onnan. Díjazom az ötletet, sokszor olcsók, és nem könyv vásárlási céllal mentem az utcára, mégis olvastam. Szóval a lényeg, hogy a szeme sarkából megláthat egy neki tetsző könyvet és elkezdhet olvasni! Én örülök ezeknek a szekereknek. :)
2020. júl. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszenek, bár már nem vásárolok új könyveket, annyi van itthon, inkább könyvtárból olvasok.
2020. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is ebookokat olvasok mostanában, de a 3-as ostoba.


A corona vírus könyvek miatt terjed, hát peeeersze. Nyilván a külföldről haza utazó könyvtárosok hozták be, miután a kínai bibliofil közösségben először megjelent. A hülyék meg a szomszéban laknak...



Minden olyat támogatok, amivel már létező tárgyakat lehet újra felhasználni. Felesleges mindent kidobálni, aztán újat venni, mikor egy könyv pl. teljesen használható attól, ha valki más már olvasta.

Ezzel környezetbarátabbak vagyunk, ráadáasul az olvasás is elérhetőbb lesz sok embernek, akik mondjuk nem tudnak több ezret költeni új könyvekre.

2020. júl. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb dolog valaha! Imádom a régi könyveket, és ezek nekem igazi kincsesbányák. Ráadásul olcsóbbak mint egy antikvárium. Ha látok egyet mindig szétnézek kicsit.
2020. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A vírus 2 nap alatt elpusztul papír felületen.
2020. júl. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

3


Manapság már nagyon viccesek ezek a kovidinka válaszok :)

2023. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
3-as: még a megjelenés napján olvasható, írod. De az ember - legalábbis én - inkább nagy klasszikusokat olvas, nem olyanokat, amiket mindenféle, magukat íróknak képzelő emberek írnak.
2023. aug. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!