Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek sikerült volna a...

Szerintetek sikerült volna a történet végén Harrynek úgy beszélni Malfoyjal, mint ahogyan a hetedik részben Dudley-vel?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy régen olvastam a Harry Pottert, de most olvasok egy fanfictiont és gondolkodóba estem.


Ugye tudjuk, hogy Harry és Dudley viszonya eléggé ellenséges volt a történetek folyamán. Sosem sikerült normálisan beszélniük, csakis bántóan, lekezelően, ellenségesen beszéltek egymáshoz.

Aztán a hetedik kötetben úgymond kibékültek, és normális hangnemmel szóltak egymáshoz. Dudley jelentős pozitív változáson ment keresztül.


De vajon ez sikerülne Harrynek Malfoyjal? Ha Harry a hetedik könyv végén hozzászólna Malfoyhoz, normális (vagy legalábbis semleges) hangnemben történne a beszélgetés, vagy ugyanúgy ellenségesen, bántó hangnemmel, lekezelően, mint a történet korábbi részeiben?

Tapasztalunk pozitív változást Draco Malfoy személyiségében úgy, mint Dudleyében?



2020. júl. 23. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semlegesen. Elvégre az addig befolyásos családja kb. a mágusvilág szégyene lett, a család aki csak Harry jóindulatának köszönhetően úszta meg Azkabant. Ezek után biztos megalázkodtak, legalább egy kicsit.
2020. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

A válaszom: szerintem egy bizonyos mértékig igen.


Ajánlom figyelmedbe a 8. részt, ha még nem olvastad: Harry Potter és az Elátkozott Gyermek. Ez a felnőtt Harryről és fiáról szól, de nagy szerepet játszik benne Draco és az ő fia is. Itt egyértelműen látszik, hogy milyen a kapcsolat közöttük. Ha nem másért, hát ezért érdemes elolvasni. Szerintem saját magához képest Draco nagy változáson ment át (pozitív irányban), de persze a személyisége fő vonásai megmaradtak.


#TeamDracoMalfoy

2020. júl. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 azért az Elátkozott gyermeket ne tekintsük canonnak, egy kusza, középkategóriás fanfiction. Színházban persze biztos érdekes lehet.
2020. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 igen, hozzátenném, hogy én sem kedvelem a 8. részt, szerintem is nagyon el lett cseszve, de kB. csak ebből lehet megtudni, hogy milyen volt a kapcsolatuk felnőttként.
2020. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem az Elátkozott gyermeket, de sajnos a hivatalos álláspont szerint canon. Egyébként a 19 évvel későbbi részben a pályaudvaron biccentettek egymásnak, szóval az utálat enyhült, de nem hiszem, hogy reális lenne, hogy barátok lesznek (pláne nem szeretők, a Drarry egy szörnyű ship)
2020. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

#5 igen, egyetértek! Megmaradtak a régi emlékek, de a 8. részben kénytelenek együtt dolgozni, hogy megmentsék a fiaikat.

Egyébként én is utálom a Drarry shipet, egyrészt abszolút lehetetlen, másrészt undorító!

2020. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akarsz igazán undorítót hallani? Léteznek Pitonos shipek is (Harryvel, Malfoyjal vagy Hermionéval, választhatsz). Ó, és Dumbledore sem veti meg a fiatal seggeket néhány fanatikus szerint
2020. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 hát igen, vannak elég elvont és perverz rajongók

...

2020. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!