Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak en szeretek olvasas...

Csak en szeretek olvasas kozben zenet hallgatni?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek ki mit gondol errol:D

Van, hogy egy zenet tobbszor kapcsolok be egy konyv alatt es kesobb miutan meghallom a zenet (barhol) egybol eszembe jut a konyv, igy jobban meg is rogzodnek a dolgok(+ ha meghallom a zenet egybol eszembe jut mennyire szerettem azt a konyvet)


Bar sokan csak siri csendben szeretnek olvasni(nekem sincs bajom vele egyebkent, neha nekem is kell a csend)


Elore koszonom a gondolataitokat!!☺️



2020. júl. 30. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy elnyomjam a külső környeteti zajokat felteszek valami ambient instrumentális zenèt ami passzol a könyv hangulatához.Ha ènek lenne benne,az totál elvonná a figyelmemet.Így viszont mint "filmzene" színezi a kèpzeletet.

Bár a legjobb a csend.

2020. júl. 31. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néha ha olvasás közben valakik elkezdenek beszélgetni körülöttem, akkor benyomok valami zenét amin nincs szöveg.

Egyébként nem szeretek olvasás közben zenét hallgatni, mert eltereli a figyelmem

2020. júl. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem
2020. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régen jellemzőbb volt, manapság könyvtől függ, hogy akarok-e hozzá zenét hallgatni. Egyébként én is így vagyok/voltam vele - miután meghallom az adott számot, egyből arra a könyvre asszociálok, amit olvastam a hallgatása közben. Így nosztalgia szempontjából kellemes meg érdekes, de amúgy nem létfontosságú számomra zenét hallgatni közben.
2020. júl. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindig hallgatok zenét olvasás közben mert nagyon mrgnyugtató:)
2020. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!