Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A párom elítéli a fanfic-et,...

A párom elítéli a fanfic-et, szerinte szemét az összes. Én olvasni és írni is szoktam, szeretem az ottani közösséget és jó írásgyakorlatnak tartom. Fura, hogy titkolom előle?

Figyelt kérdés
2020. aug. 7. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát. a fanfictionnok nagy része tényleg szemét. Vannak jók is, nem ezt mondom, de igen kis arányban. Szerintem nem fura, hogy titkolod előle de nem tartanám ezt így sokáig. Leülnék vele megbeszélni ezt, és lehet az én írásomat is megmutatnám hátha legalább az én költeményeimről megváltozik a véleménye.
2020. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
dehogy fura. én sem szoktam sokat olvasni, de ha te ezt szereted, akkor nagyon gáz lenne, ha emiatt kiakadna. abszolút jó írásgyakorlat szerintem is!! a nagy részük tényleg szemét mondjuk, de ettől még a tied lehet jó! és ha látja hogy mennyire szereted a közösséget meg az egészet, meg jók a sztorijaid, akkor még ha nem is változik meg a véleménye, de feltéve hogy nem teljesen idióta, csak még jobban fog szeretni. mitől félsz egyébként, mi lesz ha elmondod?
2020. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!