Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » E-book-ot szeretnék venni,...

E-book-ot szeretnék venni, lehetőleg tényleg a legolcsóbbat, csak és kizárólag olvasásra használnám. Kritérium: Ne roncsolja a szemet. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 22. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én az Amazon Kindle-t ajánlom, igaz hogy nem ez a legolcsóbb de szerintem megéri. Nekem eléggé zavarják a kütyük a szememet, de ezt egész nap tudom olvasni, és egyáltalán nincs semmi rossz hatása. Amúgy ne azt nézd hogy melyik a legolcsóbb, hanem hogy melyik éri meg hosszú távon, mert hamar visszahozza az árát ha sokat olvasol rajta.
2013. aug. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy Toshiba At100 tabletem, mostanában azon olvasok, roncsolja az a szememet? Mert ha nem, akkor szerintem felesleges e-bookot vennem. Válaszod előre is köszönöm!
2013. aug. 23. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

igen az roncsolja a szemedet

az én ebookomat csak fénynél lehet olvasni mert olyan mintha papírt olvasnék, bár drágább volt mert van wifije de nem használom.

[link]

a fekete fehérek nem roncsolják a szemedet

2013. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, E-book olvasót, e-book reader-t szeretnél venni, nem sima e-book-ot.


Kukacoskodást félretéve, maga a hosszú ideig egy helyre való koncentrálás rontja a szemet, mindegy, hogy papíron vagy képernyőn olvas az ember. Kényelmi szempontból érdemes levenni a fényerőt.

2013. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha e-tinta rendszerű, nincs háttérvilágítás, akkor sokkal jobb, mint a szokásos kijelzők, kevésbé roncsolja a szemet (hasonló élmény, mint a papír ilyen szempontból). Hátrány, hogy sötétben nem lehet olvasni, de valamit valamiért. (A Kindle Paperwhite már háttérvilágítást is ad, de az drága.)

Szerintem nem éri meg olcsó vackot venni, kivétel, ha tudod, hogy kitűnően bírja a strapát. Inkább egy "márkásabbat", de használtan. Nézd meg a netes aukciós oldalakat, nagyon sok helyen vannak akciók is. (Az olcsó kínai gépeknél, még ha van is e-tintás kijelző, az akku az akhillesz-sarok, van, amelyik egy óra alatt lemerül.)

2013. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hypno ***** válasza:
Nook Simple Touch az EBay-ről, vagy itthoni hirdetési oldalakról újonnan.
2013. aug. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:

#2 Kedves kérdező!


A tabletedet milyen időközönként kell feltölteni?

Mert az én Nook Simple Touch olvasómat úgy átlagosan havonta.

2013. aug. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!