Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki olvasta a Szeptimusz című...

Ki olvasta a Szeptimusz című könyvek egyikét? Nektek tetszet? KI a kedvenc szereplőtök?

Figyelt kérdés
2010. aug. 4. 16:13
 1/8 anonim válasza:
Én olvastam mind a hármat és nekem mindegyik tetszett.És nekem emberek közül a Jenna állatok közül a Tűzköpő!
2010. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Elöző vagyok: * a kedvencem
2010. aug. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a kedvenc könyvem, kár, h magyarul még csak 3 rész jelent meg!Emberek közül Marcia, és a Farkasfiú.Meg a pajzsbogár és Róbert is jók.
2010. aug. 7. 20:11
 4/8 anonim válasza:
Én az elsőt olvastam, és a másodikat félig(azt sem tudtam, hogy már van harmadik magyarul). Amúgy nekem annyira nem jött be, valahogy nem varázsolt el igazán a téma. De jó, hogy akadtam olyan emberekre, akik még ismerik ezt a könyvet, mert valahogy úgy érzem, hogy nem olyan népszerű. Legalábbis Magyarországon nem.
2010. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja, sajna elég kevesen olvasták Magyarországon!Pedig angolul van 4., 5. rész Quest és Syren címen.Meg van vmi kiegészítő, amiben a szereplőkről írnak.Talán Magic Papers a címe, de nem biztos.
2010. aug. 8. 10:04
 6/8 anonim válasza:
és lesz 4. rész magyarul?? mert a neten láttam a Libri oldalán csak hogy nem lehet megvenni... a boltban meg azt mondták hogy náluk ilyen nincs...
2011. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En olvastam mind a negyet es azt hallottam iden osszel fog megjelenni az otodik. Amugy emberek kozul: septimus allatok kozul: tuzkopo, robert, hajni. Es nemazert h reklamozzam magam de ha nepszerusiteni akarjuk a szeptimuszt, akkor valaki (vagy majd en) hozzon letre egy blogot es hirdessuk mindenkinek a konyveket facebookon vagy ien helyeken.
2014. jan. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kedvenc könyvem a 4. részt hol lehet megvenni? előre is köszönöm
2015. máj. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!