Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A tűz és jég dala: Folyami...

A tűz és jég dala: Folyami Alys még életben lehet? Ő az erdei boszorkány, akivel Arya találkozik és akihez a lobogó nélküli testvériség jár információkért?

Figyelt kérdés

Folyami Alys Aemond Targaryen törvénytelen felesége/szeretője volt, a sárkányok tánca idején. Szóval nagyon öreg lehet. Viszont pletykálták róla, hogy erdei boszorkány és a tánc után fel is bukkan újra, mint a harrenhali boszorkánykirálynő, aki a fiának (aki Aemond fia is) követeli a trónt.

A tűzben víziókat lát, pont úgy, mint a vörös papok és van rá nyom is, hogy Melisandrehoz hasonló képességeket használ.


A fősztoriban mint Ódonkői Jenny egykori pártfogoltja bukkan fel. Jenny lehet a Targaryen-fattyú (?) fiának az egyik utóda? Ergo Jenny mindvégig Targaryen volt? Hol lehetnek most a többi leszármazottjai?


Szerintetek fogják castingolni a karaktert a House of the dragon sorozatba?


Ha tényleg ugyanaz a két karakter, Folyami Alys=erdei boszorkány, akkor olyan kihagyott ziccer volt nem bemutatni öregen a Trónok harcában. :( Talán az egyetlen karakter, akinek a sztorija átívelne így onnan.



2020. aug. 25. 18:14
 1/2 Rhaenyra válasza:
100%

Szia

Ezen már én is gondolkodtam.

Bár más teóriák szerint az erdei boszorkány akit Jenny hozott egy erdő gyermekei. Ha olvastad a könyvet (öt király csatája, kardok viharában, már nem tudom melyikben, Arya találkozik vele). Ott nekem is jobban érződött az hogy ő is egs ilyen lény, mert a könyvben kb 100 cm. Se ez már max a könyvekből fog kiderűlni.

2020. dec. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy tényleg kiderül ki lehet ő.
2020. dec. 30. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!