Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményetek J R Ward az...

Mi a véleményetek J R Ward az Árnyékok című könyvéről? Én most olvastam ki, és egy dolog van a fejemben: Miéééééért?!

Figyelt kérdés

Nagyon ki vagyok ezen a befejezésen! Pontosabban Selena halálán.

Nekem V látomása azt jelentette, hogy lesz gyógymód a betegségre. Sok dologra gondoltam. Először Trez másfajta vérére, aztán az energia gyógyításra végül pedig a tűzre. Hogy amikor elég, csak a betegség ég el. Persze ez már a méreginjekciónál megdőlt,mégis végig vártam, hogy hátha túléli. Vagy felkel a máglyán. Egészen az utolsó oldal utolsó szaváig.

Őszintén még iAm öröme se dobott fel. Vagyis az, hogy a hercegnő rámozdul, tetszett. De az első pillanattól tudtam, hogy ő a hercegnő. Fura lett volna, ha csak egy random cseléd. Főleg a s'Ex-el való beszélgetés után. Szóval az nem volt nagy csavar. Őszintén, nekem kicsit egyszerű volt. Oké, szépen összejönnek, de aztán ott a konfliktus, oké, nyilván, ezen én is kiadnék. Aztán egy olyan rózsaszín és egyszerű és tündéri jelenet, mint amikor kibélülnek, nekem idegen volt. Nem haragszom, szeretlek,én is. Ennyi. Oké, nem egy komplikált jelenet, de ha már majdnem ezer oldalas a könyv, akkor ez a jelenet is lehetett volna mondjuk kicsit kidolgozottabb. Elég hirtelen.

Az utolsó kép pedig csodás. Utálom, gyűlölöm, de tényleg csodás.

Ami pedig Rhage-t illeti, nekem az is furcsa. Nem értem, hogy miért nem beszél Maryvel. Ezenkívül pedig sokszor kicsit sablon. Nyilván az egész sorozatban az összes férfi egy sablon-karakter, és tetszik az alap, csak ez a szál nekem lehetett volna mélyebb is.

Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok. Ellenvéleményt is szívesen fogadok.



2016. márc. 31. 00:08
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!