Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvbemutatón ha dedikál a...

Könyvbemutatón ha dedikál a szerző akkor lehet más művét is vinni vagy csak azt "illik" aláíratni amit bemutat?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Általában nem csinálnak belőle problémát, ha régi könyvet is viszel, sőt, egy alkalommal csak korábbi könyvet dedikáltattam és nem csináltak belőle problémát... De akadt olyan pofátlan eset is, mikor a mélyen tisztelt író - akit dedikálás céljából hívtak meg egy rendezvényre - szinte felháborodott, hogy az aláírását kérem, és meg merem zavarni a pálinkázását... Szóval tényleg magától az írótól függ, milyen a kedélyállapota, emberileg mennyire van a toppon.
2020. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Dedikáltattam már az íróval régebbi könyvét úgyszint egy akkori könyvbemutatón, nem volt belőle probléma, valószínűleg most sem fogja zavarni, csak nem tudtam, mennyire "illik" ilyet.
2020. szept. 4. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ha dedikálásra megyek, mindig viszem magammal a szerző összes könyvét ami megvan nekem. Idáig még nem volt probléma belőle.
2020. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én néha még egyéb dolgokat pl. telefontokomat, ha egy idézet van rajta, vagy ha egy kép mert mondjuk készült film a könyvből is alá szoktam íratni. Nem volt belőle probléma, sőt még mintha örült is volna neki.
2020. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!