Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szeretnek az emberek a...

Mit szeretnek az emberek a könyvtárban?

Figyelt kérdés
Én még soha nem voltam, egyszer ki szeretném próbálni csak nem tudom mi hogy van ott. Ott lehet barátokat is szerezni? És oda csak normális nyugis emberek járnak?

2020. szept. 22. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Tudod ott könyvek vannak. A legtöbben akiket ott látsz olvasni, hidd el nem a Gyűrűk ura trilógiát olvassák el egy-két óra alatt. A legtöbb ott olvasó tanul, vagy valami munkához gyűjt információkat. Aztán ki is lehet onnan kölcsönözni könyvet. Meg néha vannak programok is egy két helyen.
2020. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretik,hogy ki lehet kölcsönözni a könyveket.Nem kell megvenni több ezer forintért darabját a boltban.Vagy keresgélni olcsóbb példányok után a bolhapiacon.
2020. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

A könyveket....és a csendet.


18F

2020. szept. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És Erdélyben van magyar könyvtár?
2020. szept. 22. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A hangulatot, hogy akár órákig is böngészgethetek, mégsem szól rám senki. Aztán, hogy olyan ritkaságokat is megtalálok, amit egy antikváriumban sem biztos. És persze a segítőkész könyvtárosokat, akik bármit előkeresnek nekem, vagy megrendelik másik könyvtárból a kért kötetet, ha kell.
2020. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Erdélyi magyar könyvtárak:

[link]

2020. szept. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
80%
Sajnos már kimegy lassan a divatból, de én nagyon szerettem és szeretem. Sok érdekes könyvet, amikből sokat nem vehetsz meg, ott megtalálod. Hangulata van egy könyvtárnak és talán mosolyogni fogsz rajta, de a könyveknek még illatuk is van. Ezen kívül csend és nyugalom.
2020. szept. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
7-es, éppen hogy a könyvtárba járás újra divat. Nálunk a fiataloktól az idősekig rengetegen járnak könyvtárba. Kisgyerekes családok, tinédzserek is rendszeres látogatók. Pedig csak egy kis vidéki könyvtárról van szó.
2020. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!