Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Szent Johanna gimi könyvsoro...

Salilala kérdése:

A Szent Johanna gimi könyvsorozazból melyik karakterre hasonlítotok leginkább? Vagy melyik szereplőknek vagytok a keverékei?:) Esetleg kinek a helyében lennétek a szereplők közül a történetben?

Figyelt kérdés

#szereplő #SzJG #/Hasonlóság
2020. szept. 26. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én talán Virág, Cortez és Kinga keveréke vagyok. De úgy gondolom, hogy valamilyen szinten mindegyik karakterre hasonlítok egy kicsit.
2020. dec. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Virágra hasonlítok.

Emo vagyok (Virág később sajnos felhagyott ezzel a stílussal), gyakran nekem is random jó kedvem lesz, ugrálok, nevetgélek, valamint rengeteg sztárért rajongok. :D

2021. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
63%

Én Cortez és Arnold keveréke vagyok.

Cortez: dús haj, érettség, hűség.

Arnold: szeretek olvasni, hossszú mondatokban fejezem ki magam.

De nem okozok a barátaimnak csalódást.

2021. márc. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
8%
Én Reninek a KEVERÉKE lennék inkább, mivel ha úgy nézzük én is minden órára tanulok, tudom a választ...kicsit stréber is vagyok (de ez most nem fontos xd) viszont ANNYIT amennyit Reni képezik és telefontok...hét én annak pont az ellenkezője vagyok és a dolgoknak a végpontjáramis általában hamar rájövök de azért szentek Reni. Írjatok a ezek a tulajdonságok alapján más szereplőt néznének ki belőlem!
2021. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
76%
Én szerintem Kinga és Reni keveréke vagyok. Inkább Kingára hasonlítok, de nem vagyok annyira mániákus. Renivel majdnem minden tulajdonságom egyezik, azzal a kivétellel, hogy sokkal könnyebben barátkozok, és nem vagyok ennyire visszahúzódó. Leginkább Kingás vagyok, vele az üldözési mánián kívül teljesen azonosulni tudok. Nem is vagyok nagyon menő, de nem is nyomi, úgy középen. Amúgy tök szimpi a kérdés. :)
2021. ápr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%

Szinte teljes egészében Kinga. Állat és környezetvédő, feminista, igazságérzetem nagyon a helyén van, szeretem ha én irányítom a dolgokat, magam oldom meg a problémáim, és én magam is lovagolok...

Amiben esetleg Renire hasonlítok, hogy nyominak számítok, legalábbis népszerűnek semmiképp, és én is balf@sz vagyok a legtöbb dologban.

Egyébként meg zenei ízlés téren Cortez és Ricsi.

2021. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#2-es azt hiszem mi egy és ugyanaz a személyiség vagyunk☺️
2022. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!