Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mo dao zu shi / The untamed /...

Mo dao zu shi / The untamed / konyvben lesz szerelmi jelenet vagy csok a 2 foszereplo kozott ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. szept. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még több is, igaz, csak a végefelé.
2020. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a regény maga yaoi vagy bl vagy xianxia, danmei (ahogy tetszik), tehát pasi x pasi szerelemről szól. Igen. Igen lesz. A sorozatban és donghuaban a kínai cenzúra miatt nincsen ilyesmi. Ha jól tudom az ötödik rész az kb. fan service. Tehát ha a könyvsorozat többi részébe nem is lesz nagyon sok (nem tudom mennyi lesz még én is csak az első kötet olvastam) az 5.-ben lesz dögivel.
2020. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3-mas, a Mo Dao Zu Shi négy kötetes, a negyedik végefelé meg igencsak lesznek már dolgok. Az 5. kötet egy kiegészítő kötet, ami jó szaftos. :)
2020. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
3-as, a xianxia a kultivátoros műfajt jelenti.
2020. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!