Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok értékelni a története...

Tudnátok értékelni a történetemet?

Figyelt kérdés

Van egy olyan gondolatmenetem , mit egyépként már papírra is vetettem, leítram, minden, de meg szeretném kérdezni tőlletet milyen.

Egy 17 éves lány ról szól, aki barátnője kívánságára elmegy egy 2 hetes táborba. Gyönyörű, vidám helyszíne van a tábornak, és mint kiderült , sokan járnak oda nyaralni. A lány megismerkedil egy nála másfél évvel időssebb fiúval, ki álnévvel jelentkezett a táborba. Az első két nap zökkenőmentessen eltelt. A két fiatal hamar megkedvelte egymást. Másnap reggel hirtelen fordulat érkezik, a lány, Karolina mamája sujjos állapota miadt korházba kerül. Karolimának nagyon nagy fálydalom ezt feldolgozni. Hazaszökik, és meglátogatja. A fiú kap tőlle egy levelet , mit nem olvas el, és megharagszik rá. A mama visszautasítóan fogadja unokája érkezése, de bellül boldog, hogy láthatja még egyszer szeme fényét, a "kis" Karlt. Odaad neki egy nagy K betűs régi nyakláncot, és meghal. Karolina édesanyja biztatására visszamegy a táborba , de nagy meglepetésben lesz része. Eddiki barátjából előtörő hirtelen harag megsérti lobbanékony természerét , és egy 7 napos szóban , testben történő háború zajlik le a táborban. Mind ez alatt megismerhetjük igazán főszereplőnket , és kicsordul belőlle legféltettebb titka, az általános iskolai élete. Ugyanis ők az oszájtarsaival (szinte kizárólag fiukkal ) érdekes szabályokon alapuló verekedéseket tartottak, mejeket tangjabangjának neveztek. Kétszer is majdnem kiteszik óket a táborból míg nem a táborvezetőnek egy ésszerűtlen ötlet kattan a fejébe, mégpedig az , hogy rakják őket egy szobába. Nem támogatja senki sem az ötletet, de mind az által, hogy Karolina és Ekeri(a fiú neve valójában) egy kultúlált szót nem szólnak egymáshoz , belekényszerítik őket egy közös bódéba. Akit érdekel a folytatás szóljon,



2020. okt. 19. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Értékelhetetlen mint a helyesírásod. Vállalhatatlan.
2020. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el az írást. Legalább addig, amíg megtanulsz helyesen írni. Mind a történet, mind a helyesírásod, borzalmas!
2020. okt. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem túl jó, és tele van helyesírási hibákkal. Ha téged szórakoztat, akkor nyugodtan írj, én is szoktam, de csak magamnak, mert élvezem.
2020. okt. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Logikai bakik:


"Egy 17 éves lány ról szól, aki barátnője kívánságára elmegy egy 2 hetes táborba"

Nem úgy működik z élet, hogy a barátnő mond valamit, s te csinálod. Pláne nem 17 évesen, mikor még kérezni is kel...


"Hazaszökik, és meglátogatja."

Milyen tábor az ahonan haza kell SZÖKNI a beteg nagymamához?


"A fiú kap tőlle egy levelet , mit nem olvas el, és megharagszik rá."

What? Why?


"Karolina édesanyja biztatására visszamegy a táborba"

Szova Karolina nagy valószínűséggel traumaként élte meg a nagyi halálát, az anyja meg ahelyet hogy hagyná otthon gyászolni, vagy a segítségét kérni. (A temetések általában pl már nappal a halál beállta után vannak, és sok baj van vele) visszaküldi a táborba, mintha mise történt volna?


"Eddiki barátjából előtörő hirtelen harag megsérti lobbanékony természerét"

???


"rakják őket egy szobába"

18 év alatti fiú-lány párt nem igazán raknak egy szobába egy táborban...


"belekényszerítik őket egy közös bódéba"

Na figyelj. Egy táborért általában fizetni szoktak, mert tulajdonképp egy szolgáltatás. (programok + lakhely + kaja). De milyen már az, hogy te fizetsz, és még neked dirigálnak? Kb mintha bemennél a fodrászhoz, hogy neked szőke haj kell, de ő azt mondja, hogy "Nem. Feketét festek." Ha meg ennyire nem bírják egymást, miért nem mentek haza?



Helyesírást nem kommentálok... Érteni lehet, hogy mit akarsz, de elég irritáló hibáid vannak. Bár gondolom Wattpad-ra szánod, szóval az ottani átlagszínvonalat még üti.

2020. okt. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről a közös bódéba zárásról az Addams family jut az eszembe, amikor Wendesdayéket bezárják egész napra disney filmeket nézni. Az is táborban van és ők is megszöknek. xD
2020. okt. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne már, az elején még hihető volt, de túltoltad és látszik, hogy troll vagy😅

Ahh, pedig részletes kifejtést akartam írni, de így semmi értelme.

2020. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire hasonlít valamire... Hm melyik is az? Ja igen, egy Leiner Laura könyv, ami számomra amúgyis értékelhetetlen, de a helyesírásodnál még mindig jobb. És most ki a főszereplő, Karolina vagy Karolima?
2020. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

8


Nem jártál te még Wattpad-on...

2020. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok és ami engem illet, én igen, jártam már ott. Vannak igényes történetek, vannak kevésbé igényes történetek és vannak az ehhez hasonló történetek, ahol a szerzők azt várják, hogy a kritkákat író egyének megtalalálják őket, majd egy örök harc kezdődhessen, miközben amúgy ők is jót röhögnek a saját hülyeségükön.
2020. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira következetesen cseréli fel az j-t és ly-t, hogy csak troll lehet. Remélem.
2020. nov. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!