Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki letudná írni nekem...

Valaki letudná írni nekem hogy miről szól az “Ég veled”(Leirner Laura)?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el olvasni,igaz még nagyon az elején járok (53.o.) de elég unalmas és nincs kedvem olvasni, de akiket meg eddig kérdeztem mondták hogy olvassam tovább mert jó lesz és én is így gondolom mert hogy már most jött ki a harmadik folytátasa. Viszont érdekelne hogy nagyából miről szól,hogy legyen kedvem olvasni. Aki leírja előre is köszi és lehet egy kicsit szpoileres is:)

2020. okt. 22. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

A főszereplő, Hanna indul egy csapatversenyen, IOV, és nagyjából az összes részben a versenyről a szerelemről és a barátságokról lesz szó. Mindenképp olvasd tovább, mert lesz benne egy szereplő, aki egy akkora kígyó! A verseny feladatai nagyon ötletesek, és a karakterek is jól ki vannak dolgozva, a viccek meg fergetegesek.

Összességében nekem nagyon tetszett a könyv, még egyszer nem hiszem, hogy elolvasnám, csak átfutnék bizonyos részeken, amik viccesek voltak.

2020. okt. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan ezekről szólnak a leiner Laura könyvek. Komolyan hány évesek olvassak 12? Én kettők kezdtem el de mint a kérdező is írta elég uncsik
2020. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

Igen, idősebb fejjel már kicsit unalmasabb

#1

2020. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az elsőnek a választ!:)
2020. okt. 22. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nagyon jól meg van írva, igaz fiatal vagyok, de Édesanyám is szivesen olvassa ezeket.


Egyebkent az IOV 2. Trilogia 1. Resze sokkal jobb és viccesebb, mint az elso trilogia(Eg veled stb)

Bar ez szemelyes velemeny, de rengeteg embertol hallottam:D

2020. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Én azt még kiemelném, hogy a három kötet alatt Hanna konkrétan "visszakerül az élők sorába” és valamennyire feldolgozza az édesanyja halálát. A könyv főleg erre megy rá, Hanna szerelme is lényegében csak egy segítség, aki segít enyhíteni a gyászát.


De jó könyv, mindenképp megéri elolvasni. Tény s való, hogy az eleje kicsit unalmas, de ha azon túljutsz, le se tudod majd tenni.

2020. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!