Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura Bízz bennem c....

Leiner Laura Bízz bennem c. könyvéhez ismernem kell az első trilógiát vagy annak elolvasása nélkül is ajánlott?

Figyelt kérdés

#Leiner Laura #bizz bennem
2020. okt. 23. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem szükséges.
2020. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát lesz néhány pillanat még az elején amitt az elolvasása nélkül nem biztos hogy teljesen érteni fogsz.

De Egyébbként el olvashatod anélkül is.

He lész majd időd utána olvasd el azt a sorozatot is mert fantasztikus.

2020. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Nem kell olvasd az első trilógiát. Talán még jobban is jársz, másképp a Bízz Bennem nagyon repetitívnek fog tűnni.


Amúgy én csalódtam az új könyvben. Túl valószerűtlen, egyhangú, sablonos. Az első trilógia jobb volt. De mondjuk az sem a kedvencem LL könyvei közül.

2020. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Igazából nem fontos, de ajánlott. Nekem igazából ugyanannyira tetszik mint az első egyenlőre.
2020. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Valamilyen szinten 1-1 pontnál ajánlott a megértéshez és utólag lelövi az első trilógiát.

Nekem egyébként bizonyos szempontokból vagy a mély alapháttér által még jobban is tetszik. Pedig ez nagy fogalom, mert már az első trilógiával is magasra tette a lécet.

2020. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
#5 Szerintem az első trilógiában is rögtön sejthető, ki fog győzni és kinek hogy alakul a magánélete (most igyekeztem spoilermentesen...) Az, hogy ki volt a gonosz az első trilógiában (nekem az volt érdekes), nincs lelőve a másodikban.
2020. nov. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!