Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvet, amiben a menő...

Olyan könyvet, amiben a menő lány és a lúzer srác szeretnek egymásba?

Figyelt kérdés
Itt azokat a tipikus, klisés szereplőket értem, hogy a lány a három (vagy több) grácia egyik tagja, a srác pedig a suli kockája, akit mindenki utál vagy szívat.

2020. okt. 23. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Leiner Laura könyvei pl. De miért szereted ezeket a kliséket? A fel amerikai filmgyar ilyet nyomat magabol ezerrel
2020. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem arra gondolsz amire én. Menő LÁNY és lúzer SRÁC szerelmi valamijére vagyok kíváncsi. Amúgy meg nem tudom, de valahogy most olyan kedvemben vagyok hogy valami klisés nulla mondanivalójú tömegkönyvet olvassak. Azért köszönöm a választ :))
2020. okt. 23. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Mire jó a rosszfiú (nem tudom hogy miért ez a címe xd)
2020. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már olvastam (vagyis hát inkább csak belekezdtem), valahol ott hagytam abba, amikor a srác napbarnított Donhuánná változott egy karikacsapás alatt. Pedig addig egy rocker volt, nyílván nem állt órákig a napon. Csodálom, hogy nem égett le, amikor félmeztelenül kezdte el vágni a füvet a szomszéd csaj kertjében, a tökéletesen kidolgozott (míly meglepő) felsőtestével. Az meg, hogy hova lettek a tetoválásai kész rejtély. Azért köszönöm a választ. :))
2020. okt. 23. 21:09
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden velünk kezdődött - a lány egy menő fiú szívét akarja elnyerni, de valahogyan átfordul az egész és a srác unokatestvérével, Max - szel, a kockával lesznek nagyon jóba.

Nindzsa lány - a lány harcművészetet tanul, és azt a munkát kapja, hogy védje meg a polgármester fiát, aki kissé esetlen.

2020. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :))
2020. okt. 26. 08:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!