Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyennek találjátok Narcissa...

Milyennek találjátok Narcissa Malfoyt?

Figyelt kérdés

–Szimpatikus nektek?

–Milyen karakter?

–Kaphatott volna több szerepet is?

–Kedvelnétek őt, ha valós személy lenne?



2020. nov. 3. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nagyon szimpatikus, mert hiába állt a Sötét oldalon, csakúgy, mint minden anya ő is védte és féltette a gyermekét. Szerintem ha keveset is szerepelt, abból, hogy nem mondta el a Nagyúrnak, hogy Harry életben van elég sokat elárult magáról.
2020. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%

Szürkezóna karakter, jónak semmiképp nem mondanám, de nem is gonosz, legalábbis nem annyira mint a halálfaló férje. Leginkább ilyen napraforgó típusnak gondolom, aki a fizikai és anyagi biztonság miatt állt be Voldemort mögé, de amúgy nem szimpatizált vele vagy csak szimplán nem érdekelte az egész.

Valamilyen szinten amúgy szimpatikus, nem tudom megmondani miért.

Igen kaphatott volna több szerepet, de mondjuk nem is ő a legfontosabb igazából, sok karakter van akiről azért nem tudunk meg annyira sok mindent.

Hogy kedvelném-e? Passz, bár esélyes hogy a társasági köre miatt nem igazán ismerkednék vele. Egyébként szerintem fiatalabb korában kimondottan szép nő lehetett.

2020. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!