Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik boltban, honlapon...

Melyik boltban, honlapon lehet a magyar nyelvü fordított könyveket angolul is az eredeti nyelven megvenni jó áron?

Figyelt kérdés

Általában a kiadók honlapját szoktam böngészni és a librit és egyéb boltokat, de a könyveket nem találtam eredeti nyelven :(

pallasathenekiado.hu /konyvesbolt/mi-eri-meg-a-penzunket/

A mi éri meg a pénzünket c könyv 2000Ft a kiadó honlapján, ami egy nagyszerü ár.

Ennek az eredeti címe Ends game (további információk). A kiadónál kerestem a könyvet angolul is, de nem látom, de máshol is.


Vagy péládul a

21.szazadkiado.hu/a-gyoztes-strategia

Könyv hol talélható meg olcsón eredeti nyelven?


Hol lehet magyar könyveket (fordíott) jó áron beszerezni angolul is.

Melyik kiadó, cég?


Amazont és ebayt és külföldi oldalakat néztem, de onnan megrendelni és kiszállítattni költséges. :(



2020. nov. 10. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Van ilyen hely ahol angolul is meglehet venni olcsón
Meg kell rendelni külföldről az adott könyvet
3 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Általában nem forgalmaznak olyan idegen nyelvű könyveket, amiből nem biztosított a megfelelő példányszám _tuti_ értékesítése.
2020. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyébként most nézem, hogy booklinen fent van az idegen nyelvű könyv is igencsak drágábban.

Pl. egy könyv 3-4 ezer forint magyarul, de az angol verzió 8-10 ezer forint.

Gondolom angolul kevesebben vásárolják a könyveket és ezért is drágább


Pl. A győztes stategy című könyv 7 300Ft angolul (eredeti nyelven) magyarul csak 4 ezer forint az ára majdnem a duplája.

2020. nov. 10. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A Strategy Rules-t legolcsóbban is 16 EUR + 1 EUR szállítással találtam, gondolom részben azért ilyen drágák, mert nem itthon nyomtatják(vagy akárhol is vannak a magyar kiadói nyomdák).
2020. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a bookdepository-n szoktam angol nyelvű könyveket venni. Az ár átlagos, de ingyenes a kiszállítás Mo-ra (csak lassú)

Igen, a Pallas Athéné verhetetlen. Nem tudom kik irányítják, de irtózatosan kifinomult ízléssel válogatnak össze könyveket, még nem olvastam rossz kiadványt tőlük és ez a 2000 forintos ár ilyen minőségű könyvekért nagyon jó.

Angol nyelven, használtan itthon nem tudom honnan lehetne, de az a tippem hogy simán nincs. Pont a gyakorin láttam egy vitát pár hete, hogy egy 30-as vidéken diplomázott közgazdász meg van sértve, hogy miért várja el mindenki hogy beszéljen angolul.. szóval gondolom simán piaca nincs az ilyen dolgoknak.

2020. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Idegen nyelvű könyveket külföldről kell az értékesítőnek rendelnie, ezért drágábbak, mint az itthon nyomtatottak. Láttam már antikváriumokban, outletekben idegen nyelvű könyveket is.
2020. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bookdepository-n benne van az árban a szállítási költség is, és általában átlagos könyvesbolti áron árulják a könyveket, én tőlük szoktam rendelni. 1-2 hét alatt szokott megjönni a könyv.
2020. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!