Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hermione Granger szülei?

Hermione Granger szülei?

Figyelt kérdés

Kedves Harry Potter rajongók! Azoktól szeretném kérdezni, akik olvasták a könyveket, vagy jobban ismertek az adott kérdésben.


Korábban csak a filmeket láttam, és a Halál ereklyéi I.-ben Harmione kitörli a szülei emlékeit. Azok végleg törlődtek? Vagy a későbbiekben vissza adja nekik?


Köszönöm a válaszokat! :)



2020. nov. 12. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
17%
Végleg, de amúgyis utálta őket, mert az apja szexuálisan molesztálta, amihez az anyja asszisztált.
2020. nov. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nehezen tudom elképzelni, hogy egy gyerekeknek szóló könyvben ilyenről szó esik.
2020. nov. 12. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Semmi baj, végülis gyereket is ölnek benne, de a felhígított filmek után biztos hihetetlen számodra.
2020. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Valójában a film félrevezető. Nem törölte az emlékezetüket, hanem módosította, hogy rá ne emlékezzenek, majd elküldte őket Ausztráliába, hogy biztonságban legyenek. Gondolom, amikor a háború végetért, felkereste őket és visszaállította az emlékezetüket.
2020. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Lol, megtudhatnám, miért lettem leopntozva? Vicces, hogy megírom a rendes választ, de rosszabb értékelést kapok, mint a troll.
2020. nov. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, de én senkit sem pontoztam szándékosan!
2020. nov. 12. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

After the Second Wizarding War ended, Hermione found Mrs Granger and her husband in Australia and returned their memories. They gained grandchildren through Hermione and Ron Weasley's marriage, Rose and Hugo Granger-Weasley.


Komoylan csak egy 20 másodperc google-ba telt. Magyarul a harcok után megtalálta őket ausztráliában és visszaadta az emlékeiket, illetve ugye angyszülők lettek Ron és Hermione gyerekinek.

2020. nov. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a könyv sem írja le igazából. De szerintem/remélem vissza tudta állítani az emlékeiket.
2021. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!