Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvassam el a Trónok harca...

Olvassam el a Trónok harca könyv változatát, miután már láttam a sorozatot?

Figyelt kérdés

A napokban elgondolkodtam azon, hogy szívesen elolvasnám a trónok harca könyv változatát. A sorozatot már kétszer is végignéztem, ám nem tudom, hogy ezek után a könyv mennyire lenne izgalmas, érdekfeszítő számomra.


Esetleg, ha valakinek van bármilyen tapasztalata ezzel kapcsolatban, leírná a véleményét? :DDD



2020. nov. 29. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A könyvek egy idő után teljesen más irányt vesznek mint a sorozat, nem is beszélve a sorozat által kihagyott, de a könyvben mégis fontos történetszálakról.
2020. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is először a sorozatot néztem utána olvastam csak. Az első könyv még megy a sorozat alapján szinte ugyan azok a dolgok persze sokkal jobban kibővitve. Utána pedig már eléggé eltér a sorozattól sok olyan dolgot megtudsz amit a filből nem tudnál és teljesen más szálakon futnak egyes események/szereplők. Mindenképpen érdemes elolvasni.
2020. nov. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm a válaszokat, szerintem akkor elkezdem olvasni :))))
2020. nov. 29. 23:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyvek sokkal jobbak, csak ugye készülj arra, hogy utolsó két kötet még nem jelent meg.
2020. nov. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Én anno a sorozat után elkezdtem olvasni a könyveket, de nekem a könyv így unalmas volt. Még az elsőt se olvastam végig. Bár ez csak egyéni vélemény
2020. nov. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint az esetek nagy többségében: a könyvek mérföldekkel jobbak. Így igen, megéri.
2020. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Minél több évad készült, annál több eltérés is lett a könyvekhez képest és így egyre szarabb is lett.

A tv sorozat nem mérhető a könyv sorozathoz.

2020. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Közben befejeztem az első kötetet, és valóban, nagyon jó volt, megérte!! :)))
2020. dec. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!