Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri inkább Merengőre írni...

Megéri inkább Merengőre írni mint Wattpadra?

Figyelt kérdés
Már nem akarom használni a Wattpad alkalmazást. Egyre rosszabbá teszik. Szeretnék inkább írni a Merengőre, mert ott szabályok is vannak a jó írásra, viszont 2000 szó kell minden fejezethez, ami nekem eddig csak egyszer sikerült majdnem. Érdemes oda írni? A közösség jobb? (És ugye nincsenek 18+, BTS, szex, boyXboy, animés könyvajánlások a főoldalon vagy ilyesmi? A Wattpad állandóan olyanokat ad be, és nem tudok olyan sok szóval szűrni hogy ezek eltűnjenek -_-)

2020. nov. 30. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

[link]


Tessék, döntsd el te.

2020. nov. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A főoldalon random ajánlások vannak: a rendszer feldob az oldal alja felé egy pár teljesen véletlenszerű történetet, úgyhogy persze előfordul, hogy meleg, 18+, vagy animés sztori kerül oda.
2020. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

A 2000 fejezetet amúgy ha nem tudod elérni, akkor töltsd fel a fejezeteidet kettesével.


Illetve ha nem folytatásos regény a sztorid, nem feltétel a min. 2000 szó.

2020. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
2000 szó*, nem fejezet :)
2020. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A merengő nekem szinpibb.
2020. dec. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Fenébe, rosszul írtam, kérlek, kérlek ne pontozzatok le! SZIMPATIKUS!
2020. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A merengő kisebb közösség, de érettebb. "Klasszikusabb" fandomok (harry potter, marvel) nagyobb arányban képviseltetik magukat, mint a bts, boku no hero academia meg hasonlók. Valószínűleg kevesebb kommentet is kapsz, de azokat legalább kifejtik, és nem annyit írnak, hogy "folytit!".

Bár szerintem a wattpadot sem érdemes otthagyni örökre, ott is vannak gyöngyszemek, meg egy érettebb réteg, csak egy kicsit elvesznek a szeméttengerben. Viszont ha rátalálsz egy-két ilyen emberre, utána könnyebben találsz jó olvasnivalót ott is.

2020. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!