Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes ezt a könyvet elolvasni?

Érdemes ezt a könyvet elolvasni?

Figyelt kérdés

Hanya Yanagihara: Egy kis élet


Ez a címe. Már olvastam róla, egyszer elkezdtem olvasni, de nem bírtam, inkább letettem. Nem az a műfaj, amit szeretek, viszont ajándékba kaptam és valamit kellene kezdeni vele. Hogyan vehetném rá magam, hogy elolvassam.


Azért ide írom, mert ebbe a kategóriába mindig írnak az emberek. Ezt többen olvassák.



2020. dec. 2. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy, nem kell elolvasni. Nem kötelező. Ajándékozd tovább, ha akarod, vagy hagyd ott a polcodon.
2020. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elvileg szenvedtetős a könyv és most nem erre lenne szükségem. De más könyvekkel is így vagyok mostanában, pedig szerettem olvasni. Hogyan jöhetne meg a kedvem hozzá?
2020. dec. 2. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, nem kötelező elolvasni. Csak nem fog feleltetni belőle, akitől kaptad.
2020. dec. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyan könyvet olvass, amitől kikacsolsz, ami érdekel.


Mi az, ami téged érdekel?

2020. dec. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jelenleg semmi. Fogalmam sincs, miért. Egy ideje mindentől elment a kedvem.
2020. dec. 2. 15:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne olvass. Miért akarod mindenáron erőltetni ha nincs kedved hozzá? Én pl imádok olvasni, és van, hogy 2-3 nap alatt végigolvasok egy könyvet. De van olyanom, hogy hónapokig egy sort sem olvasok, mert egyszerűen elmegy a kedvem tőle. Aztán visszajön.


Ha van kedved olvass, ha nincs akkor ne erőltesd. Ilyen egyszerű.

2020. dec. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ugyanez van, még pár hónapja volt, hogy elkezdtem reggel egy könyvet estére befejeztem, aztan este neki álltam és hajnalokig olvastam.

Most meg kb kényszerítenem kell magamat kb.

Én ezt a téli időre fogom, hamar sötétedés stb.

2020. dec. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem a te műfajod, akkor csak szimplán hagyjad, nem éri meg szenvedni vele. Evvel csak negatív érzéseket fog kiváltani belőled az olvasás, az olvasást pedig az élvezet miatt kell csinálni, nem pedig azért, hogy szenvedjen az ember. A könyvet vagy ajándékozd el, vagy esetleg Moly.hu-n meghirdetheted eladóként, vagy szimplán hagyd a polcon porosodni.


Szerintem mindenkinek az életében vannak olyan időszakok, mikor egy adott dologhoz nincs kedvük, vagy pedig semmihez nincs kedvük. Ezek általában átmeneti időszakok, egy bizonyos idő után valószínűleg újra kedvet fogsz kapni az olvasáshoz, de ne erőltesd. Esetleg próbálj meg filmeket, sorozatokat nézni, hátha kedvet kapsz újra ahhoz, hogy új történeteket ismerj meg, hogy újra olvass.

2020. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ember szórakozásból olvas, nem pedig kötelességből. (Kivétel a háziolvasmányok, de mondjuk a legtöbb ember azokat se olvassa el)


Ha nem érdekel, ne olvasd.


Meg egyáltalán, ha nincs kedved olvasni, ne erőltesd magad csak azért, mert az "vagány dolog". Menj el túrázni, sárkányrepülni, lovagolni stb.

2020. dec. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!