Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelnek a madarak, állatok,...

Érdekelnek a madarak, állatok, növények amelyekkel egy természetbeni barangolás során találkozhatok. Milyen könyveket tudnátok ajànlani egy ilyen hobbihoz?

Figyelt kérdés

Szívesen keresném fel hogy milyen madár, hüllő, növény, emlős stb az amit szemügyre vehettem, és olvasnék róla néhány érdekességet a túra alatt.

Érdekelnek a pontos állat- és növényhatározók is, de a kisebb oldalszámú könyvek is amiket akár magammal is tudnék vinni. Tudom ma már az internet is a barátunk lehet, így jó alkalmazást is szívesen fogadok, angol nyelvű sem zavar nagyon :). De megjegyzem a könyvekben sajnos még mindig jobban bízok :)



2020. dec. 10. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt egy magyar fejlesztésű Madárhatározó nevű app. Szerintem az egészen jó volt.
2020. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 uyscuti ***** válasza:

Szia,

Keress rá erre a könyvre: Spotter's Guide Természetbarátok zsebkönyve

2020. dec. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!