Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám letölteni ezeket a...

Hol tudnám letölteni ezeket a könyveket? Barangolás Harry Potter világában, Harry Potter és a filozófia, Ki kicsoda Harry Potter világában, Harry Potter pszihológiája, Harry Potter titkok)

Figyelt kérdés

Barangolás Harry Potter világában

Harry Potter és a filozófia

Kikicsoda Harry Potter világában

Harry Potter pszihológiája

Harry Potter titkok


2011. aug. 7. 20:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos segíteni nem tudok, de a HP pszichológiája nem az a könyv, amit egy magyar gyermekpszichológus írt? (Mert akkor az a könyv téged nem érdekel, a HP nyomokban található meg, jobbára általánosságokat mond - vannak persze jó megállapítások, amikre nem jönne rá egy földi halandó magától -, illetve a drámapedagógiai módszerről értekezik a HP kapcsán.) Ha nem, akkor tekintsd tárgytalannak a kérdést. Én azt csak könyvtárban láttam, onnan vettem ki és olvastam el, a többivel még könyvtárban sem találkoztam.

Az ismert letöltő- vagy torrentoldalak, esetleg CanadaHUN? (Ami nekik nincs meg, az nem létezik.)

2011. aug. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!