Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a "book mending tape"-nek...

Mi a "book mending tape"-nek a magyar megfelelője?

Figyelt kérdés

Olyan, elsődlegesen átlátszó ragasztószalagot keresek, amivel keménytáblás könyvek sarkát és gerincét szokás javítani, illetve megerősíteni, hogy el se szakadjon. Erre az angol kifejezés a "book mending tape", de nem igazán találom, hogy magyarul hogy van.

Ha valakinek van tapasztalata ilyen ragasztóval, ami jó minőségű, akkor ajánlást is elfogadok, hogy pontosan melyik gyártó termékét keressem.



2020. dec. 15. 00:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Lefordítani sajnos nem tudom, de ha végül nem sikerül rájönni a nevére, szerintem csak rendeld meg online egy angol nyelvű oldalról. Sokkal egyszerűbb.
2020. dec. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkozom rajta, hogy német vagy angol amazonról megrendelem, csak gondoltam előbb megpróbálom megtalálni itthon. Így a szállítási díjat is megspórolnám, és lehet még olcsóbban is árulják.
2020. dec. 15. 01:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez a fajta nem jó? (UV, és öregedés álló)

[link]

2020. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!