Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van olyan rajtam kívül, aki...

Van olyan rajtam kívül, aki írtózik az e-bookoktól? A nyomába sem ér a rendes könyveknek.

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Engem nem zavar, ha valami csak ebookban van meg, akkor elolvasom úgy, de a rendes könyvet jobban szeretem.
2020. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem szeretem, kényelmetlen olvasni és bántja a szemem.
2020. dec. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Én a rendes könyvet nem szeretem. Kényelmetlen fogni, csukódik össze magától, este külön lámpa kell hozzá, sok helyet foglal, szaga van, stb.
2020. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Én imádom a a könyv illatát. Legyen régi vagy új :)

Ebook nekem nem kényelmes, zavarja a szemem a lámpa

2020. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

Válasszunk szét két dolgot. A hagyományos könyvet soha, semmi sem válthatja ki! Mindig az lesz - számomra - az első helyen!


De a digitális könyv előnyei mellett sem mehetünk el! Akár mobilon is olvasható, vagy könyvolvasón és nagyban megkönnyíti a munkát, vagy akár a szórakozást is. Nem minden érhető el digitálisan, vagy adott esetben én pl bedigitalizáltam a magazinjaimat, mert nem akarom őket "koptatni", így folyton magamnál hordom őket és akár a barátaimmal is meg tudom osztani.


Az ebook nem ördögtől való, igazából ez lassan generációs kérdés lesz, a fiatalabb generáció számára az lesz az alap. Nekünk pedig a könyv.

2020. dec. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Az e-book nyomába sem ér a rendes könyvnek, de nem irtózok tőlük. Van e-bookom, általában azt használom. Ettől függetlenül imádom a hagyományos könyveket, ha lenne elég helyem és pénzem, akkor csak azokat vennék.
2020. dec. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Valaki nagy e-book fanatik lehet itt, aki leszavaz mindenkit aki a könyvet jobban szereti lol
2020. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Üdv a klubban! Én is utálom az e-bookot. Nem pótolja a kézzel fogható könyveket. Sosem vennék e-bookot, én a rendes papírkönyveket szeretem olvasni.
2020. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Én sem vagyok az e-bookokért oda, de ha nincs normális könyvem, amit kiolvasnám azon olvasok. Én jobban szeretem a könyvet az illata miatt és, hogy nem bántsa a szememet. Az e-boookot azért szeretem jobban, mert kis helyen is elfér.
2020. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Azért az ilyen válaszok... hogy zavarja a szemem a "lampa" meg hasonlok...

Nem csak 1000eves retinagyilkos szar gagyi ebookok vannak ám... 2020at írunk, lassan 21et... vannak olyan minőségi ebook olvasók is amik gyakorlatilag papír élményt adnak...


Buszon, tömegközlekedésen, new yorki metrón szamomra sokkal praktikusabb egy ebook olvasó...

Napi 2*1óra 10percet töltök metrón, papír alapú könyvvel sokkal kényelmetlenebb... nameg az elmúlt 10 evben kiolvasott mennyiség el sem férne a kis albimban...

2020. dec. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!