Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valaki ismer jó fanfictiont...

Valaki ismer jó fanfictiont Sarah J. Maas Tüskék és rózsák udvara trilógiájából?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
aranyhal
2020. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Ez hol van fent?

2020. dec. 26. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak magyar nyelvű jöhet szóba?
2020. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem feltételenűl jobban örülnék magyarnak de ha nem olyan nehéz a nyelvezete jöhet angol is
2020. dec. 26. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Remélem aktuális még a kérdés! Ezeket már egy korábbi kérdezőnek is ajánlottam.

Én még nem olvastam őket, de ezeket tudnám mondani:


magyar-Álmok és árnyak udvara(Azriel ff), ez még folyamatban van, de az író rendszeresen tölti fel az új részeket


angol-kayla_rose_reads: A Court of Shadows and Dreams (ez is folyamatban)


-Chihirophie: What if I lived?


-Chihirophie: Light and Shadow


-paletoad:A Court of Fear and Faith (folyamatban)


-FaithSappington: A Court of Light and Dark (folyamatban)


-onlyangelzH: A Court of Parallels (folyamatban)


Amik még nincsenek befejezve, azoknak folyamatosan jön az új része, és nem hiszem, hogy az írójuk félbehagyná őket. Ezekről az ff-ekről egész jó véleményeket hallottam. A wattpaden tudod őket elolvasni. Remélem, hogy tudtam segíteni! :)

(Az angol könyveket szerző alapján tudod megtalálni)

2021. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia igen még aktuális köszi a választ még annyi hogy az angol könyveknek mennyire nehéz a nyelvezete? Mert sajnos még annyira nem jó az angolom mondjuk gyakorlásnak jó
2021. febr. 17. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én németes vagyok, de megértettem nagyjából a szöveget, a fordítót minimálisan kellett használnom.
2021. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!