Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Véleményeznétek nekem ezt a...

Véleményeznétek nekem ezt a wattpados történetet? Jöhet hideg-meleg, jól bírom.😉

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 27. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egészen jó. Őszintén szólva rosszabra számítottam. :D

A téma jó, érdekes, kíváncsi vagyok milyen a sötét erdő. Szívesen olvasnám tovább.

Annyi észrevétel/kritika, hogy van pár rész, ahol az elbeszélő áttér a múltból jelenbe. Ez egy kicsit zavaró számomra. Néhány helyen van pár helyesírási hiba, vagy lemaradt betű, de szerintem ezek csak elírások, mert úgy tűnik figyelsz az ilyenekre, a vesszőket is kiteszed (néha olyan helyekre is, ahova nem kéne).

Összességében, szerintem jól írsz, a történet is érdekes, csak így tovább. :)

2020. dec. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Az még lemaradt, hogy számomra kicsit furcsa, hogy Sophia alig beszél az apjával, de az apját mégis ennyire érdekli a lánya sorsa.

2020. dec. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

Szia! :)


[link]

Ezt már jó néhány helyre belinkeltem, ahol láttam, hogy gond van a párbeszéddel.


Egyelőre még nem olvastam bele, mert számomra elég zavaróak a párbeszéd hibái, és így nem tudnék figyelni a többi dologra.

2020. dec. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem linkelgesd már ezt a senkiházit! 😀 Szerintem, pont te vagy ő. Azt itt reklámozod magad. Tán, kiürűlt a kassza? Nincsenek emberek, akiket lenyúlj? 😀
2020. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

4-es, miért gondolod ezt Kriszről?

(Iró vagyok, és a falra tudnék mászni tőle. Csak érdekel, hogy miből fakad a véleményed).

2020. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Nyugodj meg! Nem én vagyok ő. Linkelhetek mást is, ha ő nem tetszik. Én csak segíteni próbálok a többieknek. Miért zavar ez téged?


Nekem csomó mindenben segített a blogja, és ez a cikk is rendbe teszi a tipikus hibákat, ezért linkelgetem boldog boldogtalannak, akiknél látom, hogy gond van a párbeszéddel.


Egyéb probléma, ami zavarja a lelked?

2020. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%
Tudok róla dolgokat. És ismerek olyanokat, akiket pénzzel lehúzott. Az egész amit művel egy baromság, és csak a saját zsebére hajt. Sőt, tudok olyanról is, akinek lenyúlta a sztoriját.
2020. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Én is lehetnék író... De nem akarok. Sok minden miatt. Inkább csak hobbiból csinálom. Wattpadra töltöm fel, meg Polcra az írásaimat. De író sosem lennék...
2020. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

darkraven39

Én vagyok, aki kérdezett.

Konkrétan olvastam tőle néhány írást, "szakmai" anyagokat is... Hát, az minden volt, csak nem szakmai. Szerintem is csak lehúzás minden, amit művel. Szerkesztőként dolgozik. De hol tanulta? Referencia? Na, mindegy.

Egyik könyvében mindenkinek azt ajánlgatta, hogy legyen adószámos magánszemély, és úgy adja ki magánkiadásban a könyvét. Nemrég pedig 40-50 rugoert tartott valakovel adougyi tanacsadast iroknak :D.


Egyébként az a cikk (teljesen) nem helyes, amit a párbeszédekről ír.

2020. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Már hogy lenne rossz a cikk? Mindenki gondolatjelet ír, és nem kötőjelet. A többi is jó, szóval nem értem, mi a gond.


Én igazából csak a blogját olvastam, úgyhogy nem tudok semmit a nőről, de ezek szerint van háttere rendesen.

2020. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!