Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura - Mindig karácson...

Leiner Laura - Mindig karácsony könyvéhez hasónlóakat tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett, hogy három külömböző lányról szólt és látszólag semmi közük nem volt egymáshoz, mégis megtalálható volt közöttük a kapocs. Tudnátok nekem segíteni? A válaszokat előre is köszönöm!

2021. jan. 6. 15:14
 1/5 anonim válasza:
Leiner Laura akármelyik könyvét elolvashatod, én a legújabbakat nem olvastam, de gondolom hangulatban és stílusban olyasmi a Mindig karácsony, mint akármelyik másik könyve. (Szent Johanna gimi-sorozat, Bexi-sorozat, Bábel, stb...) Illetve amikor én a Leiner Laura korszakomat éltem, akkor nagyon tetszettek Kerstin Gier könyvei (Időtlen szerelem-trilógia és Silber-trilógia). Ha inkább egy rövid, egy részes "szösszenet" érdekelne, akkor Jennifer E. Smith-től a "Vajon létezik szerelem első látásra?" szerintem nagyon jó. :-)
2021. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első mindent leírt :D
2021. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Leiner Laura könyveit már olvastam, illetve a többit is ismerem amit irtál és köszönöm a választod.

De én inkább attól kérdezném, aki olvasta a fent említett könyvet, mert az tudja, hogyan értem pontosan, hogy három külön történet, mégis van összeköttetés közöttük, mert nekem pont ez tetszett benne.

2021. jan. 6. 22:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Király Anikó - Semmi pánik

Illetve, ha szemfüles vagy, akkor Sarah Dessen könyveiben is fel-felbukkan egy ismerős pár/szereplő. Igaz itt több kötetet kell(ene) elolvasnod.

2021. jan. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem őket!
2021. jan. 7. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!