Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok olyan alkalmazást,...

Ajánlanátok olyan alkalmazást, (android) vagy oldalt, ahová fel lehet tenni az erotikus novellákat amiket írok? Merengő, AO3 és fanfiction.net nem igazán jött be ( a kezelő felülete)

Figyelt kérdés
Használom: wattpad, sugerbook, blogger.

2021. jan. 6. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, mi bajod az AO3-mal? Teljesen könnyen kezelhető a felülete.

Ha van profilod, több funkció látható, mint külső megfigyelőként. Csak mondom.

2021. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a bajom vele, hogy mikor felraktam egy sztorim első fejezetét, nem bírtam azóta sem rájönni, hogyan kellene a 2. at feltenni. És ez azóta is baj. Hozzá teszem nem tudok angolul, de még fordítóval is nagyon nehéz..
2021. jan. 6. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig egyszerű: megnyitod a munkád, és legfelül a legelső az, hogy add chapter. Én keveset tudok angolul, de fordítót használok hozzá - amit néha kikapcsolok - ha művet töltök fel -, saját magam jöttem rá néhány funkcióra.

Képet, gifet, videókat is fel lehet rakni. És én a nehezebb, HTML-es írási felületet használom, nem az egyszerűbb, könnyebb rich text-et. Lehet sorozatot csinálni, és amikor van legalább két mű a sorozatban, még a sorrendet is megváltoztathatod egy egyszerű egérrel való áthúzással.

Mostanában jöttem rá arra is, hogy a sorozatokhoz is lehet írni tartalmat. Egyre többet fedezek fel, és egyre jobbnak tartom.

2021. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a fordítót a böngésződbe a legjobb beépíttetni. Nekem Chrome van, és sima Google fordító, ami az egész oldalt fordítja (jó, néha ferdíti, de még mindig jobb, mint a semmi), én remekül elboldogulok a gyér angol tudásommal is. Ilyenkor a fordító automatikus, és a böngésző csíkjában (a végén) jelenik meg.
2021. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én kiváncsi lennék a novelláidra😁
2021. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
AO3 a legjobb és könnyű kezelni is. Tanuld meg!
2021. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ijesztő történetek, az alkalmazás neve ami én használtam. A neve ne rettentsen el! Tény vannak olyan kategóriák is az alaklmazáson belül, de én rengeteg jópofa storyt olvastam rajta. Talán azért lett ez a neve, mert főként misztikus romantikus drámáknak szánták vámpírokkal szellemekkel és vérfarkasokkal, vagy esetleg horror történeteknek, de sok olyan törtébetet olvastam rajta ami csak simán romantikus volt vagy krimi stb..

Egy próbát meg ér bár az írásod azért legyen külön is elmentve nehogy elvesszen. Én jegyzettömbbe szoktam vagy eleve írni, vagy odamásolni, biztos, ami biztos.

2021. jan. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!