Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány éves kor felett ciki, ha...

Hány éves kor felett ciki, ha valaki naplót ír, amiben leírja, hogy melyik nap mi történt vele? Ha egy felnőtt csinál így (saját magának csinálja és nem rakja föl az Internetre), az ciki?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Öhmmm...most tetted fel az internetre...
2021. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehány évesen sem ciki.
2021. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Nyugodtan folytasd, ha az neked jó, megnyugtat, később nagyon jó lesz visszaolvasni.
2021. jan. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
100 éves kor felett ...talán. Akkor már lehet ciki vl
2021. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak írod vagy másnak? Az számít hogy jól érezd magad, vagy hogy úgy élj ahogy másnak jó?
2021. jan. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1., Úgy értettem a napló tartalmát nem rakja fel az Internetre, nem azt, hogy naplót ír. :D Továbbá a kérdésben egy szóval sem írtam, hogy rólam van szó. :D


Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát!

2021. jan. 23. 16:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ciki. Mondjuk én ahogy tapasztaltam, leírni napi szinten, hogy mi történt az adott emberrel, elég unalmas tud lenni, mert nem szokott általában minden egyes nap olyan mozgalmas lenni (mondjuk kinek hogy) viszont na, nem ciki. :) Meg jó lehet visszaolvasni az ilyen naplókat 30-40 év múlva.
2021. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
naplót írni nem ciki és nagyon hasznos fejleszti a kreativitásod, kifejező készséged továbba segít gonolkozni összefoglalni a dolgokat ha megfogalmazod formába öntöd őket és amúgy is jó lejegyezni az életed és néha beleolvasni, meglepődnél mikre nem emlékszel, aztán az is jó hogy megfigyelheted a gondolkodásod alakulását remek önismereti gyakorlat úgyhogy mindent bele
2021. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!