Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Felnőtt férfiként mennyire...

Felnőtt férfiként mennyire gáz ilyen könyveket olvasni? Elítélendő?

Figyelt kérdés

Saját magamról van szó... Imádom a Miután, Off-campus sorozatot. Szeretek hasonló típusú könyveket olvasni 22 éves fiúként(nem vagyok meleg). Persze titokban tartom mások előtt, hogy ilyeneket bújok, de egyszerűen szórakoztat. Ismertek mást is aki ilyen könyveket olvas?

(Ha valaki tud ajánlani ezekhez a sorozatokhoz hasonló könyveket szívesen fogadom)


2020. nov. 11. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Biztos van egy csomó ember, aki szerint ciki, aki kigúnyolna érte, viszont semmi köze senkinek ahhoz, hogy mit olvasol, mit csinálsz a szabadidődben. Egy csomó felnőtt meg gyerekkönyveket olvas, sok embernek ez sem tetszik, de komolyan... kit érdekel?

Ne törődj másokkal, ha gáznak tartják, ha nem. Nem az ő dolguk.

2020. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként igen, olvasnak férfiak is ilyen könyveket, ha nem is látszik, hogy sokan, de lehet, hogy ők is inkább titkolják.
2020. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem az,vannak betegebb dolgok is a világban.
2020. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem hogy ciki, kifejezetten erény...
2020. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz!?



hobbinak kitünő

2020. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Annyira szomorú, hogy naponta jönnek az ilyesmi kérdések. "Ciki, ha ezt olvasom?". "Gáz, ha tetszett?". Egyrészt, ha tetszik, tetszik, a fejedre is állhatsz, továbbra is tetszeni fog, nem? Másrészt, miért lenne baj, hogy valami örömöt okozott neked? Becsüld magad ennél jobban. Ha azt mondom ciki, olvassd inkább Kovács Józskától az Egy unalmas könyv unalmas embereknek című könyvet, vagy Kemény Pistitől a Hű de macsó vagyok, hogy ezt olvasomot, akkor szenvedve átrágod magad rajtuk, mert én azt mondom, akkor leszel menő?

Személy szerint nem olvastam az általad említett könyveket, ezért ha megtudnám, hogy olvastad, megkerdezném, miért tetszett. Aztán ha én is jónak találom, lehet szintén kézbe veszem.

Ha meg olvastam volna, két lehetőség áll fenn:

1. Tetszett, tehát örülök, hogy tudunk róla beszelgetni.

2. Nem tetszett, de szívesen meghallgatom, neked miért és lehet átgondolom az egészet. Aztán lehet arra jutok, hogy továbbra sem az én ízlésem, de attól te még szeretheted.


Emberek, ha nagyon cikinek találjátok, amit épp olvastok, vegyetek rá valami védő borítót. Bár lehet, jobb lenne előbb magatokban rendet rakni és egy szelekció tartani az ismerőseinek közt, ha szerintük ennyire gáz, bármit is olvastok.

2020. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy mások véleményétől akarsz függeni. Tetszenek amiket olvasol? Ha igen a válaszod, akkor a jó értelemben véve xard le mások véleményét. :)
2020. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt olvasol amit akarsz.


De azért ne essünk át a ló túlsó oldalára, hogy azt mondjuk, hogy egy ilyen könyvet olvasni "erény"... (#4)

2020. nov. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem olvasni menő.👍


Jelzi, hogy nem vagy analfabéta, talán funkcionális analfabéta sem. Tudod, ilyenekből egyre kevesebb van, ami engem rettenetesen zavar.


A továbbiakban a #6 válasszal értek egyet.

Annyival egészíteném még ki, hogy az általad említett "ciki - e ha..." problémára megoldás lehet, hogy

1: letojod, hogy ki szerint ciki, ha neked tetszik és szórakoztat

2: bevonod / befeded az általad olvasott könyv borítóját valami semleges borítóval, ìgy tönegközlekedésen sem fogja látni senki, mi van nálad, csak azt, hogy olvasol.


20 körül voltam amikor a Harry Potter sorozat megérkezett, és a heti rendszerességű többórás vonatutamon a H.P. - köteteket olvastam (faltam, néha fel is kuncogtam), hidd el, tudom, milyen az, amikor furcsán néznek rád, mert meghökkentőnek találják a kezedben lévő könyvet. :) Szerintem vállald önmagad: akkor érzik majd mások is, hogy melletted ők is önmaguk lehetnek, és megtapasztalhatsz te is hasonlóan izgalmas könyves coming-outokat:)

2020. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
hey te olvasol könyvet dehogy gáz pacsi
2020. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!