Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Gulliver Utazásainak mi...

A Gulliver Utazásainak mi értelme van? Hallottam már, hogy az akkori társadalom kritikája, de én nem értettem. Mit akart az író közölni vele?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Álcázott házi feladat kérdés?


Google megnyit:


Gulliver utazásai elemzés


Ha attól tartasz, hogy a tanár rájön, hogy a netről másoltad, csak írd át a saját szavaiddal!

2021. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véleményekre, benyomásokra voltam kíváncsi, hátha van itt kultúrember aki olvasta...
2021. jan. 30. 12:14
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Véleményt, benyomást magyarul olvashatsz a moly.hu-n, vagy ha vagy olyan kultúrember, hogy megy az angol, akkor a Goodreads.com-on illetve az Amazonon is.
2021. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen csak ott azt írják le, hogy milyen élmény volt olvasni, nem feltétlenül azt, hogy kit akart bemocskolni az írásával. Olvastam már elemzéseket amiket javasoltál, de nem mindegyik tudja rendesen átadni a történelmi hátterét és politikai káoszát, mert pl. az angol polgárháborúval van kapcsolatban az említett mű, ezt értem, csak nehéz azt a gondolkodást, mentalitást elérni, megérezni, ami abban a korban az embereket érintette.
2021. jan. 30. 12:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen részletesen bele akarnád ásni magad, akkor lehet, hogy jobban jársz, ha angolul próbálsz rákeresni elemzésekre, történelmi hátterekre, úgy valószínűleg nem iskolás szintű véleményekre is lelhetsz. Én ugyan olvastam még régen, de szerintem nem fejeztem be, mert túl unalmasnak találtam+nem is emlékszem belőle semmire.
2021. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!