Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek baj, ha egy...

Szerintetek baj, ha egy könyvben 300 oldal után jön a lényeg?

Figyelt kérdés
A/5-el dolgozom, és eddig jóformán csak húztam az időt, apró részeket szúrtam be, melynek mindnek lényege van, de így nagyon hosszú lesz a könyv, hiszen még csak most jönne a lényeg.
2010. aug. 16. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ...Milyen témában írsz?
2010. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

angyalok... (tinikönyv lesz)

csak az a gáz, h keverni kell. Mert van egy baráti szál, és egy szerelmi.

2010. aug. 16. 01:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, ha addig is folynak az események, és az olvasó nem alszik el olvasás közben, vagy teszi le unalmában. Csak akkor a lényeg, a finálé, az legyen még nagyszabásúbb, meglepőbb, mint az eddigi események.
2010. aug. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire hosszú a könyv. Van egy kedvenc könyvem, aminek az első 400 oldalán csak rizsa van, persze az is fontos benne, csak amikor elsőre olvassa az ember, akkor ezt még nem tudhatja. Utána még vagy 1000 oldalon keresztül pörögnek az események, és nagyon fontos hozzá az az első 400 oldal. De ha utána csak 100 oldal lenne, akkor nagyon is sok lenne az a 400 oldal rizsa.
2010. aug. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előzőnek: melyik az a könyv?

A kérdésre válaszolva:az előzővel értek egyet,hogyha mondjuk 400 oldalas a könyv,és 300 oldalon át csak rizsa van,majd 100 oldalba próbálod belesűríteni a lényeget,hát abból nem sül ki jó...

2010. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pont az a baj, h el akartam kerülni, h a könyvem egy sablonos tinikönyv legyen. Nem akartam, h a szereplők csak úgy egymás karjába omoljanak, és jönnek a bonyodalmak. Szépen vezetem a szálat, csak túl megbonyolítottam a dolgokat. 300 oldal körül járok, és még mindig csak rejtélyesek a dolgok, sőt még messze járok a fordulatttól, ahonnan minden megváltozik, és igazán tuti. Az még legalább 400 oldal, de nem terveztem többre 500 nál. Ki a fene fog nekem elolvasni egy nyolcszáz oldalas könyvet, ha az eleje (300) oldal lényeges ám, de csak elterelés.
2010. aug. 16. 14:39
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Én utálok olvasni ,és a mai világban sok mindenki is igy van vele , de a mási k hogy nincs rájuk ideje.lényegre tőrőlegyen vagy csinálj pár érdekes , részt hogy az olvasó elnealudjon és nyálazza le a könyvedet!
2010. aug. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ezért küzdök, én is ilyenek miatt dilemmázok, mert én sem érek rá olvasni... :S:S:S
2010. aug. 18. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:

Én Jókait ezért nem tudok olvasni, mert ha túl jutsz az első 100 oldalon, akkor oké, akkor már megy az olvasás és érdekes, csak addig eljutni kínszenvedés.


Most olvasom Tolsztojtól az Anna Kareninát, hát, már majdnem a 300.oldalnál járok és történés még nem sok volt, viszont érdekes és jó a jellemábrázolása.

2010. aug. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és az hány oldalas?
2010. szept. 1. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!