Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok nekem ezekhez...

Ajánlanátok nekem ezekhez hasonló könyveket?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, amikben fiatalok vannak, illetve bulik, bandázások, cigi, alkohol, lázadás. de aztán valami katasztrófa történik pl halál. Alaska nyomában, Kedves halottak!, Had mondjam el, ezekhez hasonló könyveket, kicsit ilyen elgondolkodós, traumás olvasmányokra gondolok.

2021. febr. 6. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez alapján a Sutton ugrott be, nem teljesen ez a műfaj, de egy hihetetlenül jó könyv. Egy bankrabló életét mutatja be (megtörtént események alapján), a lázadás, halál, elgondolkodtató szavak mindenképp illenek rá.

Elég hosszú könyv, de rég olvastam ennyire jó könyvet.

2021. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2021. febr. 6. 21:30
 3/4 anonim ***** válasza:
harminc nappal a világvége előtt, király márktól
2021. febr. 8. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kawada2365 ***** válasza:

Takami Kósun: Battle Royale c. könyvében fiatalok vannak.


Olyasmi, mint az éhezők viadala (bár szerintem messze túlszárnyalja azt.)


Nagyon jó, fordulatos, és pergő cselekményű. Ez az egyetlen könyve, és nem véletlen,hogy sok országban betiltották.


Maga a könyv csodálatos, de a belőle készült film iszonyat pocsék lett.


Ha nem ragaszkodsz feltétlen a bulihoz, meg a piához, ebben van cigi, rengeteg halál, meg lázadás is.

2021. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!