Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Villanyszerelok lapja régi...

Villanyszerelok lapja régi kiadások? Villanylap?

Figyelt kérdés

Sziasztok lelkes villanyszerelő tanuló vagyok és nagyon szeretnék neten keresztül hasznos cikkeket olvasni és tanulni témákat de vhogy nem találok, például a villanyszerelők lapjainak korábbi számai közül nincs fellelhető? Vagy más megbízható jó oldal? Bármi érdekelne amivel tanulhatnek.

Köszönöm mindenkinek!



2021. febr. 7. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hmmm. Szerintem pár kattintásból kiderül, hogy 2002-től 2014-ig szabadon olvashatóak a cikkek. A frissebbek előfizetéssel, az évi 5500. Az Elektroinstallateur még egy jó lap, ott, ha jól emlékszem, az archivum is előfizetéssel olvasható (évi 6400).
2021. febr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem találom sajnos a 2002-14es cikkeket sem, egy linket tudnál küldeni legyszives?
2021. febr. 8. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:

A fejlécen rá kell kattintani a

Lapszámok

gombra, és utána a bal oldalon pár sorral lejjebb a

Lapszám:

-tól jobbra levő ablakban kiválasztani az évet, majd az ettől jobbra elhelyezkedő ablakban a hónapot, és a szöveg automatikusan átváltozik az akkorira.

2021. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!