Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Oblivion (Kelly Craigh -...

Az Oblivion (Kelly Craigh - Nevermore sorozat 3.) könyvet magyarul valaha kiadják keménykötésben, vagy ne számítsak rá?

Figyelt kérdés

Egy ideje szemezek ezzel a sorozattal. Szeretem, ha a könyveim egységesek, ugyanakkor a Könyvmolyképzőnél a széria utolsó kötetét tudtommal csak puha kötéssel adták ki, ellentétben az előző kettővel.

Nem értem, hogy ez miért lehet. Nem vettek belőle sok példányt, ezért feleslegesnek tartják kiadni drágábban? Vagy még valamilyen csoda folytán történhet valami és kijöhetnek még vele?

Személy szerint sokkal jobban kedvelem a keménytáblás könyveket, mert jobb minőségűek, strapabíróbbak. A puha táblásak már egy olvasás után elrongyolódnak, már nem olyan szépek, - akkor is, ha nagyon óvatosan bánok velük - könnyen szétesnek, rendkívül sérülékenyek, ezzel tökéletesen kimerítik a “ponyvaregény” eredeti fogalmát. - Amit természetesen nem akarok, mert szeretem a könyveimet, sokkal jobb befektetésnek tartom.


Szerintetek valaha kiadják ezt a könyvet kemény táblával, vagy tegyek le róla?



2021. febr. 12. 13:17
 1/3 A kérdező kommentje:
* Kelly Creagh - bocsánat, elírtam az írónő nevét.
2021. febr. 12. 13:18
 2/3 anonim ***** válasza:
A kiadónál tudhatják csak ezt, külsősök itt nem.
2021. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem fogják. Egyre kevesebb az olyan könyv, amit keményben is hoz a kmk, nincs rá elég nagy igény.
2021. febr. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!