Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Voltatok ti már ilyen szerelme...

Voltatok ti már ilyen szerelmesek?

Figyelt kérdés
Nos, kezdem azzal, hogy ne bántsatok, ne cikizzetek ki, de szerelmes vagyok Anne Rice vámpírjába Lestatba és nem bírom tovább! Mit kezdjek ezzel a túláradó érzelemmel? Voltatok ti már ilyen helyzetben? Még gyermekként láttam a filmet, az Interjú a vámpírralt és szinte azóta "végigkíséri" az életemet ez a kínos rajongás és túláradó érzelem, ha erre gondolok. Tudom, nevetséges, de mégis a többi kitalációval ellentétben ez olyan igazinak tűnik vagy egy nagyon jól átgondolt történet, beleépítve a mi világunkba. Ki mit gondol erről? Bármilyen észrevételt szívesen fogadok!

2021. febr. 13. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer majd elmúlik 🤷‍♂️
2021. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én kistiniként Hawkfrost-ba voltam szerelmes a Harcosok Törzséből, úgyhogy nem ciki (egy bizonyos kor alatt) :3
2021. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Több ilyesmi szerelmem van, szerintem semmivel sem rosszabb, mint amikor valaki híres emberekbe szerelmes. Ha nem utasítasz el azért valakit, mert nem olyan, mint ő, akkor minden rendben.

Amit tehetsz: keress fancsoportokat, ahol más rajongókkal tudsz erről beszélgetni; írj fanfictiont, rajzolj fanartot, komponálj zenét hozzá - amihez csak tehetséged van.

2021. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Haha, tiniként nekem is nagy szerelmem volt. Én a Kárhozottak Királynőjét láttam először, bár az nem követi annyira a könyveket, de az a színész nekem sokkal jobban bejön, mint a Tom Cruise az Interjúban (nem bírom Cruise-t). És onnantól megszállott lettem pár évre. Az egész világ magával ragadott. Kb az összes magyarul megjelent Rice könyvet elolvastam, sőt, még így felnőttként is megveszem ha új jelenik meg, és egyik álom úticélom New Orleans.

Majd elmúlik, ezzel mást nem lehet csinálni. Szerintem tiniként mindenkinek van ilyen karakter-szerelme. Én úgy tudom, hogy Rice nagyon nem bírja a fanfictionokat, és nem is igazán találtam mikor régebben kerestem, mert elvileg törölteti őket, de lehet azóta már vannak.

2021. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!