Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Black nővérek fiatalkoráról...

A Black nővérek fiatalkoráról szóló fanfiction?

Figyelt kérdés
Bármelyikük szemszögéből íródhat, lehet wattpadon, és merengőn is. Hasonlóra gondolok, mint a Black ház nővérei fanfilm, csak könyvre. Remélem tud alaki jót. Lehet benne Bellamort is, de mivel ez ugye csak egy "fan párosítás" megelégszem Louissával, és Tedromedával is.

2021. febr. 14. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

én hamarosan kirakom a fanfiction-ömet, mondjuk ott ki lesz bővítve plusz egy testvérrel, aki velük együtt nevelkedett, csak fiatalabb náluk.


szó lesz a black-házban folyt viszonyokról és arról, hogy a múltban ki mit tett, stb. a szereplőm pl. kapcsolatban áll majd andromeda-val, de csak titokban. időben a negyedik résszel kezdődik majd.

2021. febr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó ötletnek hangzik, érdekelne. Esetleg meg tudod mondani, hogy milyen címen, és hova fogod feltölteni?
2021. febr. 20. 17:41
 3/8 anonim ***** válasza:
wattpaden lesz fent, a címét még ki kell találnom :) de majd küldök ide egy linket, ha kiraktam.
2021. febr. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. febr. 21. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, fanfictiont nem ismerek, de van egy rajongói film erről, a címe: Sisters of house Black. A Bellatrixot játszó színésznő egyszerűen zseniális benne! Ha még nem láttad, érdemes megnézned, ha érdekel a nővérek fiatalkora, biztos ez is érdekes lesz.
2021. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, láttam már. Tényleg jó kis film, főleg ahhoz képest, hogy nem hivatalos.
2021. márc. 17. 08:22
 7/8 anonim ***** válasza:
A Black ház nővérei fanfilm.
2021. ápr. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, láttam már, és fentebb is volt szó róla.
2021. máj. 1. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!