Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dr. Csernus Imre: Főnix?...

Dr. Csernus Imre: Főnix? Megéri megvenni ezt a könyvét?

Figyelt kérdés

Soha nem olvastam még tőle semmit és ezt a könyvét látom mindenhol.

Mit gondoltok róla? Aki már olvasta nyilván.

Ajánlhattok is mást tőle vagy más valakitől.

Kacsingatok ilyen önfejlesztő könyvek irányába is. Persze egy könyv elolvasásától nem leszek a világ legmagabiztosabb, legcéltudatosabb és stb. embere, de na. :)



2021. febr. 16. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszett. Én nagyon szeretem Csernus könyveit.Januárban elkezdtem tőle Az egy életed van című könyvet is,de mivel a fejezetek hónapokra vannak osztva,ezért úgy haladok vele. Decemberre kiolvasom :D

Ajánlom még Edith Eva Egertől: Az ajándék/Döntés című könyveket.

2021. febr. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szeretem a könyveit, az újabbak nagyon érthetőek és olvashatóak, szóval mint író fejlődött az tuti. A kiút; Egy életed van személy szerint jobban tetszett, bár ez lehet azért van mert a Főnix jó részben a vírusról szól ami enyhén szólva hidegen hagy.

Ajánlom még Feldmár- Őszinteség, Rafael Santandreu- A boldogság receptje

2021. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Mivel a Főnix c. könyvet a világjárvány apropójára, a második hullámra adta ki (az első hullám alatt írta), sok az utalás a jelenlegi (már lassan lecsengőnek tűnő, de kitudja?) helyzetre, és emiatt lehet, hogy hosszútávon nem lesz feltétlenül időtálló. Viszont az Egy életed van c. könyve valóban jobb, olvasmányosabb és időtállóbb, a mondanivaló sokban megegyezik, és sok kis utalás, sztori, megfigyelés, tanács megtalálható mindkét könyvben. Legalábbis amikot a Főnixet olvastam, többször is volt ilyen érzésem, hogy ez már benne volt az Egy életed van-ban.
2021. máj. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!