Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlanátok Remus Lupin -...

Ajánlanátok Remus Lupin - Hermione Granger és Perselus Piton - Hermione Granger párosítású HP fanfiction-öket?

Figyelt kérdés
Pár hónapja belecsöppentem a HP fanfiction-ök világába, azon belül a fenti párosítások érdekelnek leginkább, illetve nyitott vagyok Hermione helyett más szereplőkre is. :) A lényeg, hogy legyen romantikus szál a fenti férfiak egyikével. A PP-HG kategóriából jó párat szerencsém volt olvasni, de hátha van még kevésbé ismert és jó sztori. Az RL-HG (vagy egyáltalán RL-?) vonalba csak most kezdek belenézegetni, így abból bátran jöhetnek az ajánlások. Köszi! :)

2021. febr. 19. 03:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen típusút még pont nem olvastam, viszont fanfiction.net-en, és wattpadon rengeteg HP fanfic van, szerintem próbáld meg, biztos találsz majd olyat, ami tetszeni fog. Ha esetleg találok valahol, belinkelem.

Remélem segíthettem :D

2021. ápr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2021. ápr. 26. 02:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én inkább AO3-at (Archive of Our Own) tudom ajánlani, ha nem ismered még :) Illetve ha oké vagy angol sztorikkal is valamennyire. Eléggé multishipper vagyok, szóval most csak így a könyvjelzőimben szétnézve (ez csak az én ízlésem, de hátha érdekel, ne ítélkezzetek :D):


The Poison Garden ( [link] - PP/HG, időutazós

Talk Dirty to Me ( [link] - PP/HG, 18+osabb, lightos BDSM?

Three Galleons

( [link] - na ez picit másabb: PP/HG/RL, de nagyon-nagyon szeretem.

2021. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!