Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet. Valaki...

Keresek egy könyvet. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Egy barátom olvasta még elég régen, de sajnos nem emlékszik a címére. Én is szívesen nekikezdenék, de sehol sem találom. Elvileg a főszereplő egy testvérpár, akik egymásba szeretnek, mivel mikor találkoznak, még nem tudják, hogy testvérek. És utána pedig már nem tudnak megálljt parancsolni az érzéseiknek, és továbbra is együtt maradnak.

Kb. ennyire emlékszik belőle, mivel már tényleg elég régen olvasta (több éve). Nem tudom, hogy ennyi információ alapján valaki rásimer-e. A segítséget előre is köszi :)



2021. febr. 19. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Hát a Csontváros c. könyvvel kezdődő sorozat ilyen, de ott végül kiderül, hogy igazából mégsem testvérek.
2021. febr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is a Végzet Ereklyéi sorozat jutott eszembe.
2021. febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez:

Pauline Melville: Napfogyatkozás Guyanában

2021. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez szerintem is a végzet ereklyéi lesz
2021. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ez volt az. Mindenkinek ment a zöld kéz :)
2021. febr. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!