Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kortárs, szépen megírt slice...

Legyenszépnapod! kérdése:

Kortárs, szépen megírt slice of life könyvet keresek. Ismersz ilyet?

Figyelt kérdés

Fontos nekem, hogy egy könyv nagyon szépen legyen megfogalmazva. Pl mint Dagomán György könyvei

de közben valami olyat olvasnék, ami ma játszódik, könnyedebb a története (Lehet dráma, csak ne szóljon háborúról és hasonló politikai györtelmekről)

17/L

mondjuk ehhez hasonló: Róbert Katalin - Szelídíts meg!



2021. febr. 21. 18:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és a válaszokat előre is köszi mindenki!
2021. febr. 21. 18:32
 2/2 TR75 ***** válasza:

Nem teljesen kortárs, de modern kori pl. Szilvási Lajos könyvei. Legyen mondjuk A néma, vagy a Szökőév. Én szeretem a könyveit, mert nagyon pontosan és precízen fogalmaz (de nem száraz), van egy jellegzetes stílusa. Általában drámai élethelyzetek döntéskényszerrel, romantikával, csipetnyi erotikával.


William Wharton - Apa

Ez egy szomorú-vidám történet, ha jól tudom, életrajzi elemekkel.


Karl Ove Knausgård Harcom című regényfolyama (ez talán annyiban lóg ki a sorból, hogy visszaemlékezős és életszeletes is).

2021. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!