Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olyan könyvek ahol arab...

Olyan könyvek ahol arab világban elnyomott nő tör ki?

Figyelt kérdés

Valójában keresztény témájú könyvet keresek ilyen megközelítéssel

Arab világ iszlám vallas

Nők sorsa

Szembe állítva a kereszténységgel ami egy reménysugár

Nem tudom létezik e ilyen könyv


2021. febr. 25. 18:15
 1/8 A kérdező kommentje:

Ket világ szembe állítása

Romantikus szállal

Háborúval küzdelemmel

Minden ehhez hasonló erdekel

2021. febr. 25. 18:15
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Betty Mahmoody:Lányom nélkül soha

Betty Mahmoody:Végzetes szülők

Film is készült belőle:A lányom nélkül soha (1991) (amúgy igaz történet,a könyv szerzője élte át amit leírt)

2021. febr. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Van benne romantikus szál?

Hasonló könyvek?

Igazából a keresztény témájú megtérős könyveket keresek amik szemben állnak az iszlámmal

De ez is nagyon izgalmasnak tűnik

2021. febr. 25. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
3.:Én csak ezt ismerem,más hasonló vagy olyan könyvet amit leírtál sajnos nem.Ebből is csak a filmváltozatot láttam.Édesanyám az akinek megvan mind a 2 könyv,de tőle nem kérdeztem meg hogy pontosan miről szól,de a filmbe a romantikus szál a legelején van,a nő és a férje között,egy kis ideig,amíg el nem megy vele a nő a férje országába a kislányukkal,és ott aztán lehullik az álcája,megmutatja az igazi valóját a férfi,pedig még orvos is a foglalkozása neki,olyan ember akiben általában könnyebben megbízik egy másik ember.
2021. febr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Előzőhöz:A romantikus szálhoz visszatérve,van benne egy férfi,aki segíteni akar és segít is a nőnek,de köztük nem történik semmi,legalábbis a filmbe nem volt benne,a könyvbe nemtudom.
2021. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Merj vezetni! - Egy szaúdi nő harca az egyenlőségért a férfiak királyságában

Manal al-Sharif

2021. febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
2-es,3-as,5-ös vagyok:Lehet hogy tévedtem,mert fönt voltam Édesanyáméknál,és a könyvön a szerzőnő neve Betty Mahmudi volt.és itt pedig máshogy írtam.Csupán ezt szerettem volna most kijavítani.És még láttam egy könyvet,amit Kishugom olvas,hasonló lehet ez is,bár nem kérdeztem meg miről szól.Sara Harris,Barbara Mosallai Bell:Hercegasszony voltam Teheránban
2021. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Előzőhöz:Eltévesztettem:2-es,4-es és 5-ös voltam,meg mostmár a 7-es is.
2021. márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!