Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta Borsa Brown - Az...

Aki olvasta Borsa Brown - Az Arab c. könyvsorozatát, tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy ennek a sorozatnak a részei milyen sorrendben követik egymást? Elolvastam az elsőt, ami igazán tetszett, ezért szeretném folytatni! Azonban eléggé tanácstalan vagyok, hogy melyik rész után melyik jön, szóval ha valaki okosabb nálam, az felvilágosítana? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. júl. 3. 22:11
 1/2 anonim válasza:
79%

Nem olvastam de elég sok ismerősöm igen,szóval ha jól tudom Az Arab és az Arab szeretőjénél mindegy sorrend,csak az Arab a férfi,míg az Arab szeretője a nő szemszögéből van,de az Arabot mondják első résznek.Szóval akkor az Arab az első rész,azt követi az Arab szeretője,a harmadik az Arab lánya 1.,a negyedik az Arab lánya 2.,az utolsó pedig az Arab fia.

Remélem tudtam segíteni.:)

2018. júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindent értek, nagyon köszönöm a segítséget!
2018. júl. 4. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!