Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha vége a járványhelyzetnek......

Kawada2365 kérdése:

Ha vége a járványhelyzetnek...milyen újításokat, új szolgáltatásokat tudnátok elképzelni egy könyvtárban, hogy a fiatalok számára (tinédzser korosztály) is vonzó legyen a könyvtárba járás?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vannak olyan könyvtárak, ahol van lehetőség különböző konzolokon játszani, de ezt a lehetőséget sajnos, elsősorban az anyagiak határozzák meg. Valami olyasmi megoldást keresnék, amely vagy nem, vagy nagyon minimális összegbe kerül. Köszönöm, ha válaszoltok!

2021. márc. 5. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
miért kell vonzó legyen? ha vkinek kell egy könyv, elmegy a könyvtárba, kiveszi, ennyi. ez nem valami pláza vagy tudom is én, hogy vonzóvá kelljen tenni.
2021. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezzel nem segítettél sokat. Megkérdezném, hogy a pláza miért kell, hogy vonzó legyen, de inkább nem teszem.
2021. márc. 5. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Igaz nem új szolgáltatás. De ha csináltok egy facebook vagy egy instagram oldalt(mindkettőt a legjobb) és MINŐSÉGI képeket raktok a fel a könyvekről, amelyek ugye vannak a könyvtárakba és az már elég jó marketing szerintem.


Különböző könyves idézeteket kirakni, igényes modern háttérrel.


Ez annyit dob egy könyvtáron, hogy biztos többen mennének.

Ez minden boltra, üzletre igaz.

2021. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Facebook oldalunk már van, napi idézetekkel és képekkel, pont úgy, ahogy írtad :) :)
2021. márc. 5. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Uh akkor szuper! :D
2021. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!