Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Olvasta valaki Gabriel Garcia...

Olvasta valaki Gabriel Garcia Marqueztől a Száz év magány c könyvet? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc könyvem <3
2021. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Régen olvastam, úgy emlékszem, hogy akkor nem értettem, és untam is. Valószínűleg azért, mert nem értettem:) Újra el fogom olvasni, mert nem lehet annyira hülye, hogy nem fogok fel egy alap művet.
2021. márc. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most olvasom, és nekem az első ötven oldalon keresztül nagyon érdekes és izgis volt, viszont olyan szempontból ismétli önmagát, hogy furcsa karakterek ott vannak abban a mocsárban, bonyolult családtörténet van, és abszurd dolgok történnek teljesen random. Pedig én a szürrealista, meg fantasztikus dolgokat nagyon szeretem, de itt nekem már kicsit túl sok ami itt van, nem köt le, nagyon nehéz nyomon követni. Viszont érdekes egyszer egy ilyet is elolvasni, lehet hogy most félbehagyom, és majd máskor nekifutok, és jobban fog tetszeni. Kicsit nekem Borbély Szilárdnak a Nincstelenek c. könyve jutott eszembe, viszont az nekem olyan szempontból érdekesebb volt, hogy ott a cirádásan leírt nyomorhoz kapcsolódott egy történelmi, történeti előzmény, illetve voltak identitásbeli kérdések, ezért jobban be tudtam fogadni, de ez a mocsaras parádé eléggé gyökértelennek tűnik és mint mondtam, önmagát ismétlőnek.
2021. márc. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!